Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Europejskie Forum Studentów AEGEE - Warszawa

Europejskie Forum Studentów AEGEE - Warszawa
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
22 646 94 76
Telefon
22 646 94 76
Adres rejestrowy
Ulica
Świeradowska 43 lok. 019
Kod pocztowy
02-662
Miejscowość
Warszawa-Mokotów
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Mokotów
Dane rejestrowe
Forma prawna
Jednostka terenowa stowarzyszenia posiadająca osobowość prawną
KRS
0000083408
REGON
01211955900000
NIP
526-15-97-436
Rok powstania
1991
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Ludzie
Liczba członków
200
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Europejskie Forum Studentów AEGEE-Warszawa to organizacja pozarządowa skupiająca aktywnych ludzi, którzy nie boją się działać. Stawiamy na rozwój osobisty, integrację w europejskim środowisku, dobrą zabawę i wykorzystanie potencjału, jaki drzemie w każdym studencie.

AEGEE to przede wszystkim ludzie. Młodzi, aktywni, mający pozytywną energię i głowy pełne pomysłów. Różni ich wiele - studiują na różnych uczelniach, różne kierunki, mają odmienne poglądy i doświadczenia - ale łączy ich pasja i chęć działania. Studia to dla nich czas maksymalnego rozwoju, sięgania jak najwyżej, poznawania nowych ludzi i miejsc.

Europejskie Forum Studentów AEGEE-Warszawa - lokalny oddział AEGEE-Europe, jednej z największych europejskich organizacji pozarządowych - zrzesza studentów i absolwentów warszawskich uczelni i szkół wyższych. Pragniemy stworzyć środowisko, w którym nasi członkowie będą mogli doskonalić swoje umiejętności, rozwijać zainteresowania, a posiadaną wiedzę wykorzystywać w praktyce. Głównie zależy nam właśnie na świadomym rozwoju osobistym członków naszego stowarzyszenia, dlatego proponujemy im otwartą ścieżkę kariery. Naszą postawę oddaje hasło: "Zrobisz tyle, na ile się odważysz!". Niemniej jednak, wspieramy proces indywidualnego samodoskonalenia na wielu płaszczyznach i na różne sposoby: obejmując daną osobę programem mentoringowym, organizując specjalistyczne szkolenia wewnętrzne czy udostępniając zasoby naszej biblioteki. Poza tym, członkowie AEGEE mogą korzystać z bogatej oferty szkoleń, konferencji czy wydarzeń kulturowych organizowanych przez pozostałe oddziały AEGEE.

Realizowane przez nas projekty są inicjowane przez ich pomysłodawców i koordynatorów (członków AEGEE-Warszawa), jednak silnie wpływają również na środowisko zewnętrzne: aktywizują młodzież akademicką oraz lokalną społeczność - dotykają spraw istotnych, bieżących i wartych poruszenia w dyskursie publicznym. Misją AEGEE-Warszawa jest przygotowanie młodych ludzi do samodzielnego, odpowiedzialnego, a przede wszystkim aktywnego działania w swoim społeczeństwie. Naszym celem jest budowanie aktywnego społeczeństwa, którego liderami będą właśnie członkowie AEGEE.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
prawa człowieka, swobody obywatelskie, demokracja
działalność na rzecz integracji europejskiej
partnerstwa międzynarodowe, wymiana doświadczeń
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej