Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).
Fundacja Matce i Dziecku
Zakończyła działalność
Kontakt
Adres rejestrowy
Kod pocztowy
33-100
Miejscowość
Tarnów
Województwo
małopolskie
Powiat
Tarnów
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
REGON
85034610500000
NIP
873-26-80-694
Rok powstania
1995
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Misja
Organizowanie i finansowanie przedsięwzięć służących opiece nad matką i dzieckiem. Prowadzenie domów opieki nad matką i dzieckiem na terenie woj. tarnowskiego. Udzielanie pomocy samotnym matkom w uzyskaniu zawodu, pracy, mieszkania.

Prowadzone działania
Uruchomienie Ośrodka Pomocy Kobietom w Kryzysie, Punktu Walki z Przemocą w Rodzinie oraz Telefonu Zaufania dla Kobiet bezdomnych, maltretowanych i nieletnich, wykorzystywanych seksualnie przez członków rodziny. Realizowanie programów 'Walka z Przemocą w Rodzinie' oraz 'Aktywizacja i edukacja Kobiet bez zawodu - przyuczenie w zawodzie'. Współpraca z Zarządem Wojewódzkim Ligi Kobiet Polskich.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej