Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Towarzystwo Przyjaciół Szczecina
Kontakt
Telefon
91 422 34 59
Telefon
91 422 34 59
Adres rejestrowy
Ulica
Plac Armii Krajowej 1
Kod pocztowy
70-456
Miejscowość
Szczecin
Województwo
zachodniopomorskie
Powiat
Szczecin
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000239483
REGON
00127597000000
NIP
851-20-37-565
Rok powstania
2005
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Misja
Upowszechnianie wiedzy o przeszłości historycznej Szczecina, jego gospodarczych i kulturalnych osiągnięciach oraz perspektywach rozwoju. Rozbudzanie wśród mieszkańców Szczecina umiłowania swojego miasta. Krzewienie szacunku do mienia społecznego. Rozbudzanie i umacnianie dbałości o porządek i piękno Szczecina.

Prowadzone działania
Fundowanie stypendiów dla dzieci i młodzieży uzdolnionej. Zorganizowanie konkursu 'Cały Szczecin w kwiatach', wraz z redakcją 'Kuriera Szczecińskiego', plebiscytu czytelników na najładniejszy obiekt architektoniczny oraz plebiscytu 'Bursztynowy Pierścień', w którym wybierano aktorów i spektakl sezonu. Wraz z Towarzystwem Niemiecko - Polskim w Hamburgu zorganizowanie Kongresu Ekologicznego oraz przygotowanie Kongresu Towarzystw Niemiecko - Polskich, Polsko - Niemieckich pt. 'Niemcy i Polacy wspólnie w Europie'. Przeprowadzenie prelekcji dla dzieci i młodzieży szkół szczecińskich. Realizacja tych celów następuje poprzez: - współpracę z Radą Miasta Szczecina i Zarządem Miasta, przedsiębiorstwami i organizacjami działającymi na terenie miasta; - organizowanie akcji społecznych; - prowadzenie działalności wydawniczej; - organizację imprez i spotkań; - prowadzenie działalności gospodarczej.

Reklama
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej