Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Fundacja na rzecz Rozwoju Szpitala w Człuchowie

Fundacja na rzecz Rozwoju Szpitala w Człuchowie
Zakończyła działalność
Kontakt
Adres rejestrowy
Kod pocztowy
77-300
Miejscowość
Człuchów
Województwo
pomorskie
Powiat
człuchowski
Gmina
Człuchów
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
REGON
77081592900000
NIP
843-12-00-050
Rok powstania
1996
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Misja
Dosprzętowienie Człuchowskiego Szpitala. Wprowadzenie nowoczesnej diagnostyki i leczenia. Rozwijanie kontaktów z krajowymi i zagranicznymi środowiskami związanymi z działalnością medyczną. Skupienie wokół idei Fundacji naukowców, dydaktyków i działaczy społecznych w kraju i zagranicą.

Prowadzone działania
Organizowanie i finansowanie dostaw sprzętu medycznego dla szpitala w Człuchowie. Działalność propagatorska, wydawnicza i informacyjna w zakresie ochrony zdrowia. Realizacja cyklu programów pt. 'Lekarz radzi' na antenie telewizji człuchowskiej. Organizowanie konferencji, seminariów, konkursów. Organizowanie spotkań umożliwiających zapoznanie się z najnowszymi tendencjami sztuki medycznej. Współpraca z instytucjami państwowymi i organizacjami społecznymi działającymi w zakresie objętym celami Fundacji.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej