Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Co powinny wiedzieć o finansach osoby kierujące stowarzyszeniem, fundacją? To ważne dla zarządów NGO! Zamów poradnik PDF

Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej
Logo 1%
Tej organizacji możesz przekazać 1% swojego podatku.
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
22 629 12 39
Adres rejestrowy
Ulica
Litewska 11/13
Kod pocztowy
00-589
Miejscowość
Warszawa
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Śródmieście
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000057720
REGON
00621859100000
NIP
6112274585
Rok powstania
1989
Organizacja pożytku publicznego
Tak
od roku 2004
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej to wspólnota przyjaciół – dzieci, młodzieży i dorosłych, która w oparciu o wartości chrześcijańskie, poprzez przykład własny instruktorek i instruktorów harcerskich, pracę nad sobą, służbę, przygodę oraz inne elementy metody harcerskiej wychowuje człowieka pełnego radości życia, odpowiedzialnego za Polskę i gotowego podjąć wyzwania współczesności.

Korzenie ZHR

Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej jest organizacją pożytku publicznego, która powstała w 1989 roku. Ideowo i programowo kontynuuje tradycje i myśl wychowawczą kilku pokoleń polskich harcerek i harcerzy.

Korzenie ZHR sięgają 1980 roku, w którym powstały Kręgi Instruktorów Harcerskich im. Andrzeja Małkowskiego (KIHAM) skupiające niezależne, tzw. niepokorne, środowiska harcerzy i instruktorów.

Reklama

Treści związane z organizacją na ngo.pl

Publicystyka
28.07.2022
W najbliższy weekend w Warszawie rozpocznie się Zlot Harcerski w rocznicę Powstania Warszawskiego „Wierni w życiu i w służbie”. Udział w tym wydarzeniu zadeklarowało ponad 500 harcerek i harcerzy z całej Polski.
Publicystyka
13.04.2018
Ponad 300 instruktorek i instruktorów ZHR spotka się podczas XVI Zjazdu ZHR. Zjazd ZHR jest najwyższą władzą Związku i odbywa się raz na dwa lata. Decyduje o podstawowych sprawach ideowych, programowych i strukturalnych organizacji. Jego celem jest również wybranie nowych władz, w tym Przewodniczącego oraz Naczelniczki Harcerek i Naczelnika Harcerzy.
Publicystyka
22.12.2017
„Proszę przyjąć serdeczne podziękowanie Harcerkom i Harcerzom Rzeczypospolitej za cud, który uczynili dla mnie" - to fragment listu, który w ramach podziękowania skierowała do uczestników tegorocznej Akcji Paczka, jedna z 2500 obdarowanych, pani Leonarda.

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
działalność wychowawcza i formacyjna dzieci i młodzieży
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej