Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Szukasz aktualnych informacji o NGO w Polsce? Odwiedź fakty.ngo.pl: ponad 100 raportów, analiz, infografik

Stowarzyszenie "Hospicjum Piła"
Zakończyła działalność
Kontakt
Adres rejestrowy
Kod pocztowy
64-920
Miejscowość
Piła
Województwo
wielkopolskie
Powiat
pilski
Gmina
Piła
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000070802
REGON
57017880200000
Rok powstania
2002
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Misja
W terminalnym okresie choroby sprawowanie opieki, nad chorymi na nowotwory złośliwe i ich rodzinami.Pomoc psychosocjalna ludziom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.

Prowadzone działania
Organizowanie imprez charytatywnych na rzecz hospicjum stacjonarnego. Udzielanie fachowej pomocy w domu osobom chorym na raka i ich rodzinom. Organizowanie spotkań informacyjnych dla młodzieży, członków i mediów.W ramach akcji "DZwoneczek" udzilamy pomocy najuboższym. bezdomnym samotnym, rodzinom wielodzietnym i narkomanom poprzez: dożywianie, wydawanie odzieży, sprzętów codziennego użytku, załatwianie spraw w urzędach, pomoc w nauce i prowadzeniu domu. Organizowane są zbiórki żywności, odzieży, leków. Organizowane są również bale charytatywne i inne imprezy celem pozyskania środków na działalność Stowarzyszenia i Poradni Opieki Hospicyjnej i Opieki Długoterminowej.
Dla wolontariuszy, chorych, niepełnosprawnych i ich rodzin organizowane są majówki, spotkanie integracyjne, wspólne msze święte w Sanktuarium Maryjnym w Skrzatuszu.

Reklama
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej