Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Towarzystwo "Oświata i Ekologia" w likwidacji

Towarzystwo "Oświata i Ekologia" w likwidacji
W likwidacji
Kontakt
Adres rejestrowy
Kod pocztowy
20-576
Miejscowość
Lublin
Województwo
lubelskie
Powiat
Lublin
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000021062
REGON
43060339800000
Rok powstania
2001
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Misja
Wyzwalanie, podejmowanie i wspieranie inicjatyw społecznych i działań na rzecz wspólnoty mieszkańców Osiedla 'Czuby'. Organizowanie imprez sportowych i kulturalnych. Prowadzenie klubów. Organizowanie akcji propagandowych. Organizowanie spotkań z mieszkańcami i działań na rzecz zagospodarowania osiedli. Działania na rzecz ochrony środowiska. Organizowanie inicjatyw oświatowych. Współdziałanie z terenowymi organami władzy i administracji państwowej, instytucjami i organizacjami państwowymi, społecznymi, młodzieżowymi, związkami zawodowymi, sądami powszechnymi, organizacjami i instytucjami religijnymi.

Prowadzone działania
Systematycznie prowadzone są dobrowolne zbiórki pieniędzy przeznaczonych na budowę szkoły. Na terenie przyszłej szkoły zorganizowano tymczasowe boisko sportowe, w czasie zimy istniało lodowisko i wypożyczalnia sprzętu zimowego. W planach jest urządzenie parku i terenów rekreacyjnych. Odbywają się spotkania osób zaangażowanych w ideę budowy szkoły z władzami oświatowymi i miejskimi. Promowanie działalności Stowarzyszenia w lokalnych mediach.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej