Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Lubelskie Towarzystwo Studentów Farmacji

Lubelskie Towarzystwo Studentów Farmacji
Kontakt
Telefon
81 747 05 12
Adres rejestrowy
Ulica
Witolda Chodźki 9 lok. 11
Kod pocztowy
20-093
Miejscowość
Lublin
Województwo
lubelskie
Powiat
Lublin
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie zwykłe
REGON
43089365700000
Rok powstania
1995
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Misja:
Działalność na rzecz dobra studentów farmacji, reprezentowania ich interesów, popierania aktywności naukowej oraz podnoszenia prestiżu zawodu farmaceuty.

Prowadzone działania:
Prowadzenie działalności w kierunku promowania i rozwijania współpracy z instytucjami i firmami farmaceutycznymi poprzez uczestnictwo w kongresach organizowanych przez w/w placówki. Wydawanie periodyku dotyczącego problemów studentów, będącego również promocją Stowarzyszenia i zawodu farmaceuty. Nawiązywanie współpracy finansowej z firmami farmaceutycznymi aby w ten sposób móc wesprzeć drukowanie koszulek, długopisów, etc. z nazwą organizacji. Współdziałanie z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Studentów Farmacji w celu wymiany studenckiej i odbywania praktyk wakacyjnych za granicą.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej