Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).
Towarzystwo "Kobiety Przeciw Przemocy"
Kontakt
Adres rejestrowy
Kod pocztowy
31-532
Miejscowość
Kraków
Województwo
małopolskie
Powiat
Kraków
Gmina
Kraków
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie zwykłe
REGON
35088369800000
NIP
678-13-19-187
Rok powstania
1995
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Misja
Niesienie pomocy kobietom i dzieciom, ofiarom przemocy w rodzinie. Prowadzenie działań zmierzających do respektowania praw człowieka w stosunku do kobiet i dzieci, ofiar przemocy.

Prowadzone działania
Zorganizowanie transportu dla osób przemieszczających się w celu uniknięcia zagrożenia. Ochrona i towarzyszenie w toku postępowania procesowego oraz działań zmierzających do usamodzielnienia się. Zdobywanie i rozpowszechnianie informacji o naruszaniu praw ofiar przemocy. Zorganizowanie pomoc prawnej i psychologiczno-terapeutycznej. Ujawnianie opieszałości i zaniechania w postępowaniach sądowych i administracyjnych w stosunku do ofiar przemocy. Realizowanie programu 'Ratuj się kto może' polegającego na transporcie i towarzyszeniu w toku postępowania procesowego kobietom ze środowiska wiejskiego.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej