Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).
Stowarzyszenie "Macierzyństwo"
Kontakt
Adres rejestrowy
Ulica
Bolesława Limanowskiego 17
Kod pocztowy
63-400
Miejscowość
Ostrów Wielkopolski
Województwo
wielkopolskie
Powiat
ostrowski
Gmina
Ostrów Wielkopolski
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie zwykłe
REGON
25076893100000
NIP
622-22-51-160
Rok powstania
1998
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Misja
Prowadzenie działań na rzecz bezpiecznego macierzyństwa. Inspirowanie, koordynowanie i promowanie działań ujętych w zaleceniach WHO i programie Poprawy Opieki Prenatalnej w Polsce. Propagowanie programu karmienia piersią wg zaleceń UNICEF. Poszerzanie wiedzy członków Stowarzyszenia poprzez uczestnictwo w szkoleniach.

Prowadzone działania
Prowadzenie Szkoły Rodzenia i wykładów edukacyjnych w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych. Udział pracowników położnictwa i członków Stowarzyszenia w szkoleniach dotyczących porodu naturalnego, organizacji opieki położniczej itd. Współpraca ze Szkołą Babci w Warszawie. Z inicjatywy członków Stowarzyszenia umożliwiono odbywanie porodów z osobą towarzyszącą oraz odwiedziny w oddziale położniczym. Dokonanie zakupu sprzętu na rzecz oddziału położniczo - ginekologicznego.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej