Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Oddział w Częstochowie w likwidacji

Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Oddział w Częstochowie w likwidacji
W likwidacji
Kontakt
Adres rejestrowy
Kod pocztowy
42-200
Miejscowość
Częstochowa
Województwo
śląskie
Powiat
Częstochowa
Dane rejestrowe
Forma prawna
Jednostka terenowa stowarzyszenia posiadająca osobowość prawną
KRS
0000069529
REGON
15154476300000
NIP
573-24-08-631
Rok powstania
2004
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Misja
Misją jest - otoczyć pomocą i opieką ludzi chorych na cukrzycę i ich rodziny, ludzi niepełnosprawnych, samotnych i pokrzywdzonych.

Prowadzone działania
PSD w Częstochowie jest stowarzyszeniem charytatywnym. Zrzeszamy ok 1700 chorych. W siedzibie wykonujemy badania pomiaru cukru we krwi, ciśnienie krwi, zabiegi na materacu o zmiennym polu elektromagnetycznym, badania cholesterolu, ćwiczenia na bieżni. Opiekujemy się niepełnosprawnymi w domu. Prowadzimy wykłady z udziałem lekarzy diabetologów (1/tydzien). Bierzemy udział w organizacjach pozarządowych, organizowanych przez Urząd Miasta Częstochowy. Organizujemy spotkania integracyjne dla chorych i niepełnosprawnych. Ostatnio zorganizowaliśmy "warsztaty plastyczne" - "Pomaluj życie na nowo". Co roku organizujemy sympozja diabetologiczne połączone z obchodami Światowego Dnia Walki z Cukrzycą. Otrzymaliśmy nagrodę Kryształowego Kolibra" od prezydenta miasta Częstochowy. Organizujemy pielgrzymki chorych na Jasną Górę.

Reklama
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej