Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Specjalnej Troski oraz Dzieci z Rodzin Patologicznych

Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Specjalnej Troski oraz Dzieci z Rodzin Patologicznych
Kontakt
Adres rejestrowy
Ulica
Nowodworska 33 lok. 62
Kod pocztowy
85-124
Miejscowość
Bydgoszcz
Województwo
kujawsko-pomorskie
Powiat
Bydgoszcz
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie zwykłe
REGON
09005305800000
Rok powstania
1992
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Misja
Tworzenie więzów przyjaźni i ufności wokół osób specjalnej troski i ich rodzin. Promowanie tych osób w życiu społecznym. Zwracanie uwagi na problemy osób niepełnosprawnych. Pomoc w tworzeniu środowisk umożliwiających właściwy rozwój dzieciom z rodzin patologicznych.

Prowadzone działania
Organizowanie dla osób specjalnej troski spotkań w formie zabaw rysunkowych, tanecznych, inscenizacji i rozmów. Organizowanie wycieczek i obozów wypoczynkowych oraz imprez okolicznościowych Pomoc w załatwianiu spraw socjalno - bytowych. Prowadzenie świetlicy terapeutycznej dla dzieci z rodzin patologicznych. Organizowanie dla nich zajęć na basenie i w sali gimnastycznej, imprez okolicznościowych, wypoczynku.
Realizacja projektu "Pomoc dzieciom i młodzieży z rodzin ubogich, wielodzietnych, rozbitych i patologicznych". Wskazanie dzieciom i młodzieży pozytywnych wzorców do naśladowania w ramach popołudniowych zajęć świetlicowych oraz zajęć weekendowych. Udzielanie pomocy w nauce, rozwijaniu zainteresowań, dożywianie i pomoc materialna.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej