Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu

Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu
Logo 1%
Tej organizacji możesz przekazać 1% swojego podatku.
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
84 639 23 58
Telefon
84 639 23 58
Adres rejestrowy
Ulica
Orlicz-Dreszera 14
Kod pocztowy
22-400
Miejscowość
Zamość
Województwo
lubelskie
Powiat
Zamość
Dane rejestrowe
Forma prawna
Jednostka terenowa stowarzyszenia posiadająca osobowość prawną
KRS
0000044273
REGON
95028789400000
NIP
922-18-21-220
Rok powstania
1992
Organizacja pożytku publicznego
Tak
od roku 2010
Ludzie
Liczba członków
175
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Misja
Stowarzyszenie reprezentuje interesy, działa i wypowiada się na rzecz i w imieniu osób z upośledzeniem umysłowym, ich rodzin i opiekunów prawnych. Tworzenie warunków włączania dzieci, młodzieży i dorosłych jako indywidualnych osób i jako grup w tok normalnego życia, korzystania przez nich z ogólnodostępnej infrastruktury społecznej i form życia społecznego z zapewnieniem im w razie potrzeby odpowiedniego wsparcia, zwłaszcza w postaci specjalistycznej pomocy, doradztwa i asysty.

Prowadzone działania
Prowadzeni rehabilitacji społecznej i zawodowej oraz edukacji i rewalidacji dzieci i młodzieży upośledzonej umysłowo i ich rodzin. Prowadzenie dwu placówek pobytu dziennego tj. Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy i Warsztaty Terapii Zajęciowej dla dzieci i młodzieży z upośledzeniem Umysłowym. Utrzymywanie stałego kontaktu z rodzinami potrzebującymi pomocy w zakresie rehabilitacji i kierowania ich na zabiegi oraz wspieranie ich w rozwiązywaniu ich problemów życiowych, organizacja turnusów rehabilitacyjnych, wyopsażenie sal rehabilitacyjnych w odpowiedni sprzęt, organizowanie turystyki i sportu przez organizację rajdów i imprez sportowych. Organizacja imprez kulturalnych o charakterze integracyjnym (choinki, mikołajki, festiwale piosenki, wystawy itp.)

Reklama
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej