Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Szukasz aktualnych informacji o NGO w Polsce? Odwiedź fakty.ngo.pl: ponad 100 raportów, analiz, infografik

Fundacja Dzieci Wrzesińskich
Logo 1%
Tej organizacji możesz przekazać 1% swojego podatku.
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
509 154 254
Adres rejestrowy
Ulica
Szkolna 12
Kod pocztowy
62-300
Miejscowość
Września
Województwo
wielkopolskie
Powiat
wrzesiński
Gmina
Września
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000113200
REGON
63436389000000
NIP
789-15-80-510
Rok powstania
2002
Organizacja pożytku publicznego
Tak
od roku 2005
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Nasza Fundacja powstała w celu budowania lepszego środowiska w dziedzinie oświatowej, kulturalnej, społecznej i ekonomicznej.

Zasadami, którymi kieruje się Fundacja, jest tworzenie wartości i bogactw moralnych, etycznych i intelektualnych, zgodnych z prawem i etyką kultury chrześcijańskiej. Cele te Fundacja realizuje sama, albo we współpracy z władzami rządowymi, samorządowymi, organizacjami oświatowymi, kulturalnymi i społecznymi, szkołami z naszego powiatu. 

Fundacja Dzieci Wrzesińskich zgodnie z PKD swoją działalność kieruje do dzieci i młodzieży z naszego regionu, do osób starszych, a także do osób niepełnosprawnych, chorych oraz potrzebujących pomocy. Nasze działania skupiają się wokół organizowania kursów i warsztatów komputerowych, szczególnie dla osób starszych. Organizowania warsztatów artystycznych, językowych, przedmiotowych, fotograficznych dla dzieci i młodzieży. Fundacja co roku organizuje konkursy: Konkurs Fotograficzny, Konkurs Piosenki, Konkurs Młodych Instrumentalistów. Współpracujemy przy organizacji Pikników i Spartakiad Osób Niepełnosprawnych, Konkursu Europejskiego, a także Święta Teatru Na Prowincji. Fundacja opiekuje się dziećmi i osobami niepełnosprawnymi dofinansowując zakup leków, środków pielęgnacyjnych, finansując turnusy rehabilitacyjne.

Reklama
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej