Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz dostawać artykuły wybrane przez redakcję ngo.pl specjalnie dla Ciebie? Przeczytaj najciekawsze teksty publicystyczne. Zamów bezpłatny newsletter Magazyn NGO.PL na weekend!

Fundacja Dzieci Wrzesińskich
Logo 1%
Tej organizacji możesz przekazać 1% swojego podatku.
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
509 154 254
Adres rejestrowy
Ulica
Szkolna 12
Kod pocztowy
62-300
Miejscowość
Września
Województwo
wielkopolskie
Powiat
wrzesiński
Gmina
Września
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000113200
REGON
63436389000000
NIP
7891580510
Rok powstania
2002
Organizacja pożytku publicznego
Tak
od roku 2005
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Nasza Fundacja powstała w celu budowania lepszego środowiska w dziedzinie oświatowej, kulturalnej, społecznej i ekonomicznej.

Zasadami, którymi kieruje się Fundacja, jest tworzenie wartości i bogactw moralnych, etycznych i intelektualnych, zgodnych z prawem i etyką kultury chrześcijańskiej. Cele te Fundacja realizuje sama, albo we współpracy z władzami rządowymi, samorządowymi, organizacjami oświatowymi, kulturalnymi i społecznymi, szkołami z naszego powiatu. 

Fundacja Dzieci Wrzesińskich zgodnie z PKD swoją działalność kieruje do dzieci i młodzieży z naszego regionu, do osób starszych, a także do osób niepełnosprawnych, chorych oraz potrzebujących pomocy. Nasze działania skupiają się wokół organizowania kursów i warsztatów komputerowych, szczególnie dla osób starszych. Organizowania warsztatów artystycznych, językowych, przedmiotowych, fotograficznych dla dzieci i młodzieży. Fundacja co roku organizuje konkursy: Konkurs Fotograficzny, Konkurs Piosenki, Konkurs Młodych Instrumentalistów. Współpracujemy przy organizacji Pikników i Spartakiad Osób Niepełnosprawnych, Konkursu Europejskiego, a także Święta Teatru Na Prowincji. Fundacja opiekuje się dziećmi i osobami niepełnosprawnymi dofinansowując zakup leków, środków pielęgnacyjnych, finansując turnusy rehabilitacyjne.

Reklama
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej