Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Wszystko o działalności odpłatnej w jednym miejscu! Kup kurs online "Jak NGO może sprzedawać produkty i usługi"

Fundacja Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym

Fundacja Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym
Logo 1%
Tej organizacji możesz przekazać 1% swojego podatku.
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
77 474 32 80
Adres rejestrowy
Możliwość wizyt osobistych
Tak
Dni i godziny pracy
pon. - pt. w godz. 7.00 - 19.00, po godzinach i w dni wolne - kontakt telefoniczny
Ulica
Szymanowskiego 1
Kod pocztowy
45-724
Miejscowość
Opole
Województwo
opolskie
Powiat
Opole
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000007685
REGON
53087754300000
NIP
7542098217
Rok powstania
1991
Organizacja pożytku publicznego
Tak
od roku 2004
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Fundacja Dom została powołana do życia z myślą o niesieniu kompleksowej pomocy osobom niepełnosprawnym: dzieciom, młodzieży, dorosłym w zakresie diagnozy, leczenia i rehabilitacji. Od 1991 roku realizujemy te założenia dostosowując je do zmieniających się potrzeb naszych podopiecznych, wspierając ich na każdym etapie życia i przeprowadzając przez kolejne trudności w drodze do samodzielności.

Prowadząc Niepubliczny Zespół Opieki Zdrowotnej i Ośrodek Wczesnej Interwencji wspieramy rozwój dzieci już od pierwszych dni życia. Koncentrując się na potrzebach najmłodszych podopiecznych zapewniamy opiekę: stomatologów, fizjoterapeutów, logopedów, psychologów, pedagoga i terapeutów SI. Codziennie rehabilitowanych jest ponad 120 dzieci, które z takim wsparciem mają szansę na normalne życie.

Ośrodek Rehabilitacji Społecznej i Zawodowej to miejsce dla młodzieży i dorosłych, gdzie przy wsparciu terapeutów i instruktorów zdobywają kolejne umiejętności, poszerzając obszary swojej samodzielności . Prowadząc Warsztat Terapii Zajęciowej (30 uczestników) , Środowiskowy Dom Samopomocy (40 podopiecznych) i Zakład Aktywności Zawodowej (58 pracowników) dla każdej osoby jesteśmy w stanie dobrać najbardziej optymalne rozwiązania rehabilitacyjne, uwzgledniające indywidualne możliwości. Jednocześnie nieustannie motywujemy do rozwoju, wspierajmy w drodze do niezależności .

Reklama
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej