Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta - Koło Zamojskie

Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta - Koło Zamojskie
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
84 639 71 37
Telefon
84 627 09 31
Adres rejestrowy
Ulica
Orlicz-Dreszera 2
Kod pocztowy
22-400
Miejscowość
Zamość
Województwo
lubelskie
Powiat
Zamość
Dane rejestrowe
Forma prawna
Jednostka terenowa stowarzyszenia nie posiadająca osobowości prawnej
REGON
00122112800490
Rok powstania
1997
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Ludzie
Liczba członków
18
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Misja
Zapewnienie całodobowego pobytu, wyżywienia, środków czystości. Resocjalizacją osób skazanych zajmują są kuratorzy Sądu Rejonowego dla dorosłych oraz Prezes Koła, pełniąca zawodowo funkcję Kuratora Okręgowego Sądu Okręgowego Zamość. Pomoc: w kryzysie, powrocie do społeczeństwa w usamodzielnieniu się i nawiązaniu więzi rodzinnych, pomoc w leczeniu uzależnień.

Prowadzone działania
Działania na rzecz bezdomnych - opisanej j.w. Ponadto pomoc w uzyskaniu rent, emerytur, zasiłków stałych - wyrównawczych, celowych, pomoc w umieszczeniu bezdomnych powyżej 70 roku życia w Domach Pomocy Społecznej. Towarzystwo wspólnie z Miejskim Centrum Pomocy Rodzinie, w szczególności z Dyrektor Panią Haliną Rycał weszło w porozumienie i opracowało wspólny program wyjścia z bezdomności, który wdrożono w 01.01.2003 roku. Główne tematy tego programu mają na celu udzielanie wszchstronnej pomocy bezdomnym. Otwarto Punkty Porad: Prawny, Socjalny, Przemocy w rodzinie, Pedagogiczny. Punkt znajduje sie w budynku Miejskiego Centrum Pomocy Rodzinie, ul. Lwowska 55. Punkt resocjalizacyjno-wychowawczy znajduje się w Schronisku Zamość, ul. Orlicz-Dreszera 2. Porady prawne dla mieszkańców również w schronisku.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej