Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz dostawać artykuły wybrane przez redakcję ngo.pl specjalnie dla Ciebie? Przeczytaj najciekawsze teksty publicystyczne. Zamów bezpłatny newsletter Magazyn NGO.PL na weekend!

Fundacja Rozwiń Skrzydła
Logo 1%
Tej organizacji możesz przekazać 1% swojego podatku.
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
690 798 935
Adres rejestrowy
Możliwość wizyt osobistych
Tak
Dni i godziny pracy
poniedziałek 10:00-22:00, wtorek 10:00-20:00, środa 8:30-20:00, czwartek 8:30-20:00, piątek 8:30-18:30
Ulica
Piłsudskiego 16
Kod pocztowy
20-011
Miejscowość
Lublin
Województwo
lubelskie
Powiat
Lublin
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000305952
REGON
06036391900000
NIP
9462555501
Rok powstania
2008
Organizacja pożytku publicznego
Tak
od roku 2011
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Wesprzyj Fundację Rozwiń Skrzydła

Byśmy mogli tworzyć przestrzenie, w których uczymy i wychowujemy z miłością.

W 2008 roku…

W Lublinie powstała Fundacja Rozwiń Skrzydła. Powstała z połączenia marzeń, wartości, sił i dążeń trzech kobiet – pedagogów, którym bliski był (i jest) sposób patrzenia na rzeczywistość z gotowością do wydobywania potencjału ukrytego w niedoskonałościach.

Celem statutowym Fundacji jest wspieranie rozwoju człowieka (fizycznego, psychicznego, społecznego i duchowego) w cyklu jego życia. Towarzyszenie w drodze.

Teraz…

Najkrócej i misyjnie mówiąc – tworzymy przestrzenie, by uczyć i wychowywać z miłością.
Najważniejsze z nich to:

1. Pracownia Dobrej Relacji – miejsce pracy u podstaw nad sobą w formie indywidualnej (konsultacje dla rodziców, superwizje dla wychowawców i nauczycieli, mentoring rozwojowy dla młodych i starszych) i grupowej (warsztaty, szkolenia, wykłady). Z pracowni wychodzą Pogadanki o Miłości, Listy do R/rodziców oraz Listy do W/wychowawców. Tutaj też rozwijamy program Głowa do Góry!, poprzez który wspieramy dzieci ze szkół podstawowych w radzeniu sobie z trudnościami edukacyjnymi.

2. Centrum Aktywności Dziecka – warsztaty i animacje dla przedszkoli i szkół wspomagające edukację regionalną, obywatelską, techniczną, międzykulturową.

3. Kolonie i półkolonie dla dzieci i młodzieży.

Dbamy o to, aby nasze wsparcie było jak najbardziej systemowe. Każde działanie jest zindywidualizowane - dostosowane do potrzeb konkretnej jednostki, rodziny lub grupy.

W najbliższej przyszłości…

Będziemy rozwijać istniejące oraz stwarzać nowe przestrzenie – przygotowujemy się do założenia żłobka, w planach mamy także przedszkole i szkołę.

Zapraszamy do:

1. Wzięcia udziału w zrzutce na Żłobek Dobrej Relacji, który planujemy uruchomić już we wrześniu (https://zrzutka.pl/ne3scn);

2. Polubienia naszego profilu na Facebooku, po to by być z nami w kontakcie;

3. Dołączenia do FRS – Grupa Owocowa na Facebooku – tam w każdy poniedziałek o 21.30 można posłuchać Pogadanek o Miłości;

4. Subskrypcji Listów do Rodziców (http://rozwinskrzydla.org/list-do-rodzicow/) oraz Nauczycieli i Wychowawców (http://rozwinskrzydla.org/list-do-niw/) i/lub przekazania wieści Dobrym Znajomym.

5. Zgłoszenia swojego Dziecka na Kolonie 2021 z Fundacją Rozwiń Skrzydła: grupa dziecięca (http://rozwinskrzydla.org/kolonie-d-2021/) i grupa młodzieżowa (http://rozwinskrzydla.org/kolonie-m-2021/).


Informacje o sprawozdaniach znajdziecie na naszej stronie: http://rozwinskrzydla.org/sprawozdania/

Reklama

Treści związane z organizacją na ngo.pl

Publicystyka
22.01.2016
Fundacja Rozwiń Skrzydła zakończyła realizację projektu "ART-ek", współfinansowanego przez Wydział Kultury Urzędu Miasta Lublin. Od marca 2015 r. zorganizowano 104 lekcje edukacyjne, których celem było stworzenie możliwości aktywnego uczestnictwa w kulturze oraz jej tworzenia dla lubelskich dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
Publicystyka
06.07.2012
2 lipca rozpoczęła się międzynarodowa wymiana młodzieżowa, której organizatorem jest Fundacja Rozwiń Skrzydła. Młodzież z pięciu krajów podczas warsztatów i wizyt studyjnych uczy się, w jaki sposób kreatywnie i twórczo spędzać czas wolny.
Publicystyka
15.09.2004
W związku z uchwaleniem przez Radę m. st. Warszawy Programu współpracy miasta stołecznego Warszawy w roku 2004 z organizacjami pozarządowymi, Federacja Organizacji Służebnych MAZOWIA ponawia apel do wszystkich organizacji pozarządowych działających na terenie stolicy o zainteresowanie się tą sprawą. W sytuacji, kiedy tegoroczny program jest już uchwalony, według MAZOWII należy teraz zrobić wszystko, aby prace nad projektem przyszłorocznego programu współpracy rozpoczęły się jak najszybciej.

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
muzyka
teatr
film
taniec
ochrona zabytków, dziedzictwo, tradycja narodowa
animacja społeczno-kulturalna
edukacja kulturalna
profilaktyka uzależnień
porządek, bezpieczeństwo publiczne
prawa człowieka, swobody obywatelskie, demokracja
prawa dziecka
integracja, reintegracja, aktywizacja zawodowa
szkolenia, kursy, podnoszenie kwalifikacji
działalność na rzecz integracji europejskiej
promocja Rzeczypospolitej Polskiej za granicą

Zarząd

Anna Malec, Prezes Zarządu Fundacji
Beata Karczmarz, Członek Zarządu Fundacji
Kamil Kanadys, Członek Zarządu Fundacji
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
37203000451110000002268560
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej