Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Fundacja Projekt Starsi
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
537 375 505
Adres rejestrowy
Ulica
Barcicka 63 lok. 1
Kod pocztowy
01-839
Miejscowość
Warszawa-Bielany
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Bielany
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000471396
REGON
14681587800000
NIP
118-20-93-739
Rok powstania
2013
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Celem statutowym Fundacji jest pomoc osobom starszym i ich otoczeniu, a także wspieranie wszelkich działań i inicjatyw zmierzających do zapobiegania wykluczeniu społecznemu i marginalizacji osób starszych. Strategia działania Fundacji powstawała we współpracy z osobami starszymi oraz ekspertami w dziedzinach związanych z tematyką senioralną. Główne kierunki naszych działań to: profilaktyka i ochrona zdrowia , rozwój systemu opieki, aktywizacja m.in. poprzez działania artystyczne oraz przeciwdziałanie przemocy wobec osób starszych.

Wśród naszych celów są działania informacyjne, edukacyjne i popularyzatorskie oraz rzecznicze i badawczo - rozwojowe. Realizujemy projekty, które mają zasięg zarówno lokalny jak i ogólnokrajowy. Współpracujemy z organizacjami, instytucjami i osobami prywatnymi, które działają na rzecz osób starszych. Fundacja Projekt Starsi jest członkiem Komisji Dialogu Społecznego ds. Osób Starszych i Kombatantów, która opracowuje rekomendacje dotyczące wspólnych działań organizacji senioralnych, pro-seniorskich oraz organów samorządu miejskiego.

Reklama
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej