Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Fundacja Portus w likwidacji
W likwidacji
Kontakt
Telefon
660 759 611
Adres rejestrowy
Ulica
Pilaszkowice Drugie 58
Kod pocztowy
21-065
Miejscowość
Pilaszkowice Drugie
Województwo
lubelskie
Powiat
świdnicki
Gmina
Rybczewice
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000393886
REGON
06114264600000
NIP
712-32-60-038
Rok powstania
2011
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Fundacja Portus powstała w 2011 roku z pasji i zaangażowania kilku osób których połączyła idea niesienia pomocy potrzebującym. Działamy w różnych aspektach życia codziennego.
Priorytetowym celem fundacji jest pomoc skierowana do ludzi zmagających się z problemem jakim jest choroba nowotworowa jak również ich rodzinom. Innym istotnym zadaniem jakie stawia sobie fundacja, jest pomoc osobom borykającym się z brakiem zatrudnienia, dotyczy to głównie bezrobotnych do 25 roku życia, długotrwale bezrobotnych bez kwalifikacji zawodowych, kobiet które nie podjęły zatrudnienia po urodzeniu dziecka jak również bezrobotni niepełnosprawni.
Szczególną opieką pragniemy otoczyć dzieci i młodzież. To z myślą o Nich organizujemy Świetlicę gdzie miały by szansę rozwijać swoje zainteresowania i pasje.
Pragniemy również propagować i szerzyć idee wolontariatu. Dlatego zapraszamy do współpracy osoby którym nie jest obojętny los drugiego człowieka.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej