Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości w likwidacji

Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości w likwidacji
W likwidacji
Kontakt
Adres rejestrowy
Ulica
Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 2
Kod pocztowy
15-111
Miejscowość
Białystok
Województwo
podlaskie
Powiat
Białystok
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000390724
REGON
36065546900000
Rok powstania
2011
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

  1. Stymulowanie i wspieranie inicjatyw gospodarczo - społecznych poprzez stworzenie możliwości korzystania z doświadczeń i ekspertyz specjalistów, 2. Wspomaganie inicjatyw w zakresie rozwoju myśli naukowo-technicznej oraz informacji, doradztwa i szkolenia, 3. Wspieranie przedsięwzięć gospodarczych, kulturalnych, oświatowych mających na celu rozwój i aktywizację przedsiębiorczości, 4. Wspieranie inicjatyw mających na celu opracowywanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań dla biznesu, 5. Promowanie nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie organizacji i zarządzania, wspierania inicjatyw społecznych, kulturalnych i oświatowych, 6. Stymulowanie współpracy i wymiany doświadczeń pomiędzy jednostkami oświatowymi, biznesowymi i organizacjami z otoczenia biznesu, 7. Promowanie idei klasteringu i wykorzystywania efektu synergii.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
lokalny rozwój ekonomiczny, rozwój lokalnej przedsiębiorczości
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej