Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Fundacja Łukasza Małyszczyckiego - Na Ratunek

Fundacja Łukasza Małyszczyckiego - Na Ratunek
Kontakt
Adres rejestrowy
Ulica
Śnieżna 5
Kod pocztowy
80-554
Miejscowość
Gdańsk
Województwo
pomorskie
Powiat
Gdańsk
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000390682
REGON
22141043900000
NIP
957-10-58-523
Rok powstania
2011
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

a) organizowanie i finansowanie leczenia oraz rehabilitacji osób chorych na stwardnienie rozsiane oraz chorych na mukowiscydozę; b) gromadzenie funduszy na cele fundacji, w szczególności na leczenie i rehabilitację osób chorych na stwardnienie rozsiane oraz chorych na mukowiscydozę; c) zapewnienie pomocy psychologicznej, społecznej, organizacyjnej i materialnej osobom chorym na stwardnienie rozsiane oraz chorym na mukowiscydozę; d) zapewnienie doradztwa osobom chorym na stwardnienie rozsiane oraz chorym na mukowiscydozę, ich opiekunom oraz osobom bliskim chorym; e) organizowanie konferencji i spotkań poświęconych tematyce związanej ze stwardnieniem rozsianym oraz mukowiscydozą, upowszechnianie informacji dotyczącej tematyki stwardnienia rozsianego oraz mukowiscydozy wśród chorych, ich opiekunów oraz osób bliskich chorym; f) udzielanie pomocy osobom opiekującym się chorymi na stwardnienie rozsiane oraz chorym na mukowiscydozę oraz osobom bliskim chorym na stwardnienie rozsiane oraz osobom bliskim chorym na mukowiscydozę zwłaszcza poprzez organizowanie kursów i szkoleń w tym zakresie; g) reprezentowanie interesów osób chorych na stwardnienie rozsiane oraz chorych na mukowiscydozę, ich opiekunów, osób bliskich chorych, przed organami władzy publicznej oraz osobami fizycznymi i prawnymi; h) aktywizacja osób chorych na stwardnienie rozsiane oraz chorych na mukowiscydozę, ich opiekunów, osób bliskich chorych, zwłaszcza poprzez sport, kulturę, rozrywkę, rekreację; i) upowszechnianie w społeczeństwie wiedzy o problemach ludzi chorych na stwardnienie rozsiane oraz chorych na mukowiscydozę.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej