Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).
Klub Seniora w Kocudzy
Kontakt
Adres rejestrowy
Ulica
Kocudza Trzecia 6
Kod pocztowy
23-304
Miejscowość
Kocudza Trzecia
Województwo
lubelskie
Powiat
janowski
Gmina
Dzwola
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000389298
REGON
06095375600000
NIP
862-16-40-384
Rok powstania
2011
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

  1. Rozwijanie różnorodnych form życia kulturalno-oświatowego, towarzyskiego i wypoczynku ludzi starszych oraz rozbudzanie zainteresowań i potrzeb w tym zakresie. 2. Organizowanie działań, które sprzyjać będą zachowaniu zdrowia i sprawności fizycznej. 3. Organizowanie wypoczynku i imprez kulturalno-oświatowych dostosowanych do zainteresowań członków. 4. Rozwijanie zainteresowań i potrzeb kulturalnych przez organizowanie odczytów, pogadanek, zespołów amatorskich i kółek zainteresowań. 5. Tworzenie warunków ułatwiających integrację z dziećmi i młodzieżą. 6. Organizowanie wycieczek do teatrów, kin, na koncerty, wieczory literacko-muzyczne. 7. Urządzanie wieczorów związanych z obchodami świąt okolicznościowych oraz urodzin i imienin-członków. 8. Organizowanie spacerów, wycieczek turystyczno-krajoznawczych. 9. Współpraca z innymi klubami, kołami i placówkami kulturalnymi i związkami twórczymi. 10. Troska o warunki socjalno-bytowe członków stowarzyszenia i ludzi starszych oraz w miarę możliwości pomoc w zaspokojeniu potrzeb materialnych, potrzeb wszystkim opieka nad osobami chorymi i samotnymi.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
sport amatorski, rekreacyjny
turystyka, krajoznawstwo
rekreacja, wypoczynek
hobby
edukacja dorosłych, kształcenie ustawiczne
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej