Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Fundacja "Serca dla Maluszka"
Logo 1%
Tej organizacji możesz przekazać 1% swojego podatku.
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
692 093 760
Telefon
694 938 231
Adres rejestrowy
Ulica
Kowalska 89 lok. 1
Kod pocztowy
43-316
Miejscowość
Bielsko-Biała
Województwo
śląskie
Powiat
Bielsko-Biała
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000387207
REGON
24196623300000
NIP
547-21-35-603
Rok powstania
2011
Organizacja pożytku publicznego
Tak
od roku 2014
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Działania fundacji "Serca dla Maluszka" ukierunkowane są na otaczanie opieką i pomocą maluchów pokrzywdzonych przez los, ze szczególnym uwzględnieniem trudnej sytuacji dzieci niepełnosprawnych i dzieci pochodzących z rodzin ubogich.

Aby pozyskać środki finansowe na powyższe cele, Fundacja "Serca dla Maluszka" tworzy projekty o charakterze zarówno lokalnym jak i ogólnokrajowym.

Co robimy?

Opłacamy operacje i zabiegi

Nierefundowane zabiegi oraz przeprowadzane prywatnie operacje wiążą się ogromnymi kosztami, którym rodzice dzieci niepełnosprawnych nie są w stanie podołać. Nie zostawiamy rodziców chorych dzieci samym sobie z tym problem. Nie pozwalamy, aby pieniądze decydowały o losie maluszków.

Finansujemy rehabilitację oraz leczenie

Dla naszych Podopiecznych rehabilitacja to często jedyna szansa na uzyskanie sprawności. Chcemy dać szansę dzieciom na lepsze funkcjonowanie, dlatego wspieramy ich rehabilitację.

Finansujemy zakup sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego oraz leków

Profesjonalny sprzęt medyczny ułatwia codzienne zmagania z chorobą. Sprzęt rehabilitacyjny wspomaga rehabilitację. Jednak koszty jego zakupu są ogromne. Pomagamy w walce o zdrowie.

Prowadzimy darmowe subkonta dla naszych Podopiecznych

Prowadząc subkonta dla naszych Podopiecznych, umożliwiamy im tym samym bezpłatne gromadzenie środków z 1 % oraz darowizn. Działamy szybko, sprawnie i rzetelnie. Pod opieką naszej Fundacji znajduje się już 400 Maluszków.

Wspieramy dzieci osierocone

Wiemy, że nie możemy odmienić losu dzieci osieroconych, ale staramy się choć trochę ich życie pokolorować. Realizujemy Projekt Kolorowe Domy Dziecka, którego głównym celem jest zakup sprzętu sportowego, komputerowego, gier, zabawek edukacyjnych, a także obuwia i odzieży dla Wychowanków Domów Dziecka.

Pomagamy ubogim i wielodzietnym rodzinom

Podczas Świąt Bożego Narodzenia oraz Wielkiej Nocy organizujemy zbiórki żywności. Chcemy, aby wszystkie dzieci nawet te z ubogich rodzin, miały magiczne święta. Przekazujemy również wyprawki szkolne i zabawki najbardziej potrzebującym rodzinom.

Wspieramy lokalną społeczność

Pragniemy być solidarni z naszą lokalną społecznością, dlatego angażujemy się w jej prozdrowotne projekty. W ramach lokalnej pomocy finansujemy między innymi zajęcia gimnastyki korekcyjnej w zaprzyjaźnionej szkole. Wierzymy, że nasze działania w przyszłości zaprocentują.

Budujemy gabinet rehabilitacyjny

Ponieważ wiemy, że w zmaganiach z chorobą najważniejsza jest rehabilitacja, pragniemy zapewnić dla naszej lokalnej społeczności bezpłatną rehabilitację. Twój 1 % pomoże zbudować bezpłatne centrum rehabilitacyjne w Bielsku – Białej.

Twój 1 % znaczy dla naszych Podopiecznych bardzo wiele.

Przekazując pomagasz nam walczyć z chorobą. Dajesz nadzieję na lepsze jutro. Dzięki Tobie wiemy, że nie jesteśmy sami. Pamiętaj, że Twoja pomoc ma wielką moc.

Reklama
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej