Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Fundacja ITFF
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
42 298 82 16
Telefon
42 209 30 39
Adres rejestrowy
Ulica
Piramowicza 11/13
Kod pocztowy
90-254
Miejscowość
Łódź
Województwo
łódzkie
Powiat
Łódź
Gmina
Łódź
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000324772
REGON
10063953200000
NIP
982-03-58-225
Rok powstania
2009
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Organizacja 11 Muz Innowacje w Kulturze jest niezależną organizacją pozarządową założoną w 2009 roku, która zajmuje się innowacjami społecznymi, kształceniem pozaformalnym i odpowiedzialnością jednostek i biznesu.

Dzielimy się narzędziami do rozwoju organizacji, zespołów i jednostek. Dajemy im świadomość ich słabych i mocnych stron. Przekonujemy ich do tego, aby zmieniali świat i działali pro publico bono na rzecz tych podmiotów i osób, które tego wsparcia naprawdę potrzebują. Przekonujemy jednostki i podmioty do odpowiedzialności (filantropia i wolontariat dla Was, społecznie odpowiedzialny biznes dla firm). Stosujemy nowoczesne i unikalne metody.

Największą lekcję i inspirację otrzymujemy poznając i obserwując projekty oraz ucząc się od innych społeczności z całego świata, np. Polski, Niemiec, Francji, Szwecji, Korei, czy Stanów Zjednoczonych. Wygenerowane innowacje kulturowe chcemy przekazywać dalej by wróciły do świata.

Adaptujemy je i puszczamy w obieg.
Gdy mówimy o innowacji - myślimy o prostocie i normalności.

Idea 11 Muz Innowacje w Kulturze jest bezpośrednio związana z kształceniem pozaformalnym. Wspieramy nowoczesne metody uczenia się i przekazywania wiedzy, rozwijamy organizacje i jednostki z różnych dyscyplin w konkretnych obszarach i mierzymy oddziaływanie społeczne. To jest naszym fundamentem i daje nam podstawę do uczenia społeczności o innowacjach.

Siłą organizacji jest interdyscyplinarny zespół ludzi, nastawionych na zdobywanie doświadczenia i dzielenie się nim. W jego stały skład wchodzą specjaliści z takich dziedzin jak: psychologia, socjologia, antropologia, pedagogika, kulturoznawstwo i filozofia, a także informatyka i reżyseria filmowa. Wielu z nas ma bogate doświadczenie trenerskie, które zdobywa z pasją i zaangażowaniem.

Reklama

Treści związane z organizacją na ngo.pl

Publicystyka
24.06.2013
11 Muz: Zbliża się XXVII Edycja Kursu Trenerskiego I stopnia. Wiele doświadczeń i wspomnień za nami. W Fundacji wychodzimy z założenia, że oceny naszych uczestników/czek, ich opinie i wskazówki są jednym z ważniejszych elementów wpływających długoterminowo na doskonalenie naszej pracy.
Publicystyka
28.05.2014
Kurs Trenerski I stopnia realizowany w ramach Szkoły Trenerów PKR daje narzędzia, wiedzę i kompetencje do prowadzenia szkoleń, warsztatów, kursów. Celem Kursu jest rozwinięcie kluczowych obszarów związanych z pracą trenerską oraz sprawdzenie tych kompetencji poprzez ocenę i korektę pracy certyfikacyjnej przygotowanej przez uczestników.
Publicystyka
13.02.2006
Greenpeace – jedna z największych organizacji ekologicznych na świecie została uhonorowana dwoma nagrodami na prestiżowym konkursie World Press Photo 2006. Nagrodę przyznano za zdjęcia ukazujące skutki suszy w dorzeczu Amazonki spowodowanej dewastacją lasu oraz zdjęcia współczesnych ofiar katastrofy w Czernobylu.

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
film
animacja społeczno-kulturalna
edukacja kulturalna
prawa człowieka, swobody obywatelskie, demokracja
pomoc w samozatrudnieniu
doradztwo zawodowe
integracja, reintegracja, aktywizacja zawodowa
szkolenia, kursy, podnoszenie kwalifikacji

Zarząd

Karolina Mikołajczak, członek zarządu
Mateusz Stasiak, prezes zarządu
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej