Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Polskie Zrzeszenie Kyokushinkai w likwidacji

Polskie Zrzeszenie Kyokushinkai w likwidacji
W likwidacji
Kontakt
Telefon
81 533 24 46
Telefon
81 533 24 46
Adres rejestrowy
Ulica
Bartosza Głowackiego 35
Kod pocztowy
20-060
Miejscowość
Lublin
Województwo
lubelskie
Powiat
Lublin
Dane rejestrowe
Forma prawna
Związek sportowy
KRS
0000331529
REGON
06049299900000
NIP
712-31-69-208
Rok powstania
2009
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Zrzeszenie prowadzi działalność, której celem jest: zrzeszanie stowarzyszeń i innych jednostek organizacyjnych prowadzących działalność w zakresie kyokushinkai. Realizacja zadań publicznych w zakresie: upowszechniania kultury fizycznej i sportu, krajoznawstwa oraz wypoczynku dzieci i młodzieży, ochrony i promocji zdrowia, działania na rzecz osób niepełnosprawnych, nauki, edukacji, oświaty, wychowania, pielęgnowania tradycji narodowej oraz rozwoju świadomości obywatelskiej i kulturowej, porządku i bezpieczeństwa publicznego oraz przeciwdziałania patologiom społecznym, działań na rzecz integracji europejskiej oraz rozwijania kontaktów i współpracy pomiędzy społeczeństwami. Nauczanie, organizacja, rozwój i popularyzacja kultury fizycznej w oparciu o wartości fizyczne i moralne płynące ze sztuki kyokushinkai. Reprezentowanie ruchu kyokushinkai w organizacjach krajowych i międzynarodowych. Propagowanie zasad bezpieczeństwa i porządku oraz przeciwdziałania patologiom przy realizacji zadań w zakresie kultury fizycznej i sportu. Inicjowanie, organizowanie i popieranie przedsięwzięć popularyzatorskich, kulturalnych i sportowych we współpracy z innymi osobami i organizacjami. Integracja i nadawanie ram organizacyjnych działalności sympatyków wschodnich sztuk walki. Oddziaływanie na dzieci, młodzież i dorosłych w duchu humanizmu i harmonii zawartych we wschodnich sztukach walki. Stwarzanie dogodnych warunków kontaktu z wszelkimi przejawami kultury Japonii. Upowszechnianie i popularyzowanie wiedzy o Japonii.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej