Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).
Fundacja "Instytut Mikromakro"
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
502 727 821
Telefon
22 407 20 76
Adres rejestrowy
Ulica
Lanciego 13 lok. 149
Kod pocztowy
02-792
Miejscowość
Warszawa-Ursynów
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Ursynów
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000337473
REGON
14202541200000
NIP
951-22-93-688
Rok powstania
2009
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Misja:

  • Uzyskać społeczną akceptację rozwoju robotyki w Polsce
  • Wesprzeć nowy innowacyjny i konkurencyjny sektor nauki i gospodarki
  • Podkreślić znaczenie teleinformatyki, w tym zwłaszcza systemów pozyskiwania i analizy danych dla dalszego rozwoju robotyki - systemów bezzałogowych.

Nasz think-tank dąży do wzrostu społecznej akceptacji systemów inteligentnych, w tym dronów, robotów i systemów fuzji informacji.

Stawiamy nacisk na popularyzację strategicznego myślenia o państwie, społeczeństwie i gospodarce zarówno w skali mikro - na poziomie lokalnej grupy działania, samorządu, czy też firmy, jak i w skali makro - na poziomie ogólnokrajowym i globalnym. "Programujemy przyszłość" - oto nasze motto. Dążymy do społecznej akceptacji technik informacyjnych i systemów inteligentnych, w tym dronów, robotów i systemów fuzji informacji.

Naszym głównym programem - oprócz badania rynku dronów i animacji nowego rynku dronowo-robotycznego - jest program "Pięć żywiołów. Wolność - informacja - bezpieczeństwo". To debata publiczna nad wyzwaniami, które niesie rozwój systemów inteligentnych: dronów, robotów i systemów fuzji informacji. Uważamy, że należy zadbać zawczasu o ich społeczną akceptację. W tym celu organizujemy konferencję "Pięć żywiołów" oraz Paradę Robotów -Droniadę.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
porządek, bezpieczeństwo publiczne
obronność państwa
wspomaganie rozwoju techniki, wynalazczości, innowacyjności
badania naukowe
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej