Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Dolnośląskie Centrum Rekreacji Wodnej i Ratownictwa dla Dzieci i Dorosłych "Bombel"

Dolnośląskie Centrum Rekreacji Wodnej i Ratownictwa dla Dzieci i Dorosłych "Bombel"
Kontakt
Adres rejestrowy
Ulica
Irkucka 5
Kod pocztowy
51-210
Miejscowość
Wrocław
Województwo
dolnośląskie
Powiat
Wrocław
Gmina
Wrocław
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000354499
REGON
02124187100000
NIP
899-26-91-714
Rok powstania
2010
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Celem stowarzyszenia jest: 1. Kreowanie, pobudzanie i wspieranie różnorodnych inicjatyw na rzecz wszelkich form sportów wodnych, w tym nurkowania oraz rekreacji ruchowej. 2. Rozpowszechnianie i propagowanie w szerokim otoczeniu wiedzy o nurkowaniu jako formie rekreacji. 3. Popularyzacja zdrowotnych, wychowawczych, poznawczych i wypoczynkowych walorów żeglarstwa oraz innych sportów wodnych. 4. Propagowanie zdrowego stylu życia oraz szerzenie oświaty zdrowotnej wśród dzieci i młodzieży szkolnej. 5. Współdziałanie w czynnej ochronie środowiska naturalnego i ochronie przyrody oraz popularyzowaniu wiedzy o szeroko pojętej ekologii. 6. Budzenie i pogłębianie wśród członków umiłowania do przyrody i środowiska, a zwłaszcza film i fotografia podwodna, archeologia podwodna, uprawianie sportów podwodnych. 7. Prowadzenie działalności edukacyjnej, oświatowej i szkoleniowo-wychowawczej w zakresie rekreacji wodnej, w tym nurkowania. 8. Prowadzenie działalności szkoleniowej i podnoszenie poziomu wyszkolenia nurkowo-ratowniczego członków stowarzyszenia jak i innych zainteresowanych osób. 9. Upowszechnianie wśród wszystkich zainteresowanych osób i instytucji, placówek oświatowych umiejętności postępowania w stanach zagrożenia zdrowia i życia ludzkiego. 10. Działalność edukacyjna w zakresie ratownictwa, pierwszej pomocy, w tym prowadzenie programów edukacyjnych dotyczących bezpieczeństwa dzieci i młodzieży. 11. Propagowanie nurkowania i innych form rekreacji wodnej w środowisku osób niepełnosprawnych.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
rekreacja, wypoczynek
ratownictwo pożarnicze, górskie, wodne, medyczne
pomoc ofiarom klęsk żywiołowych i wypadków losowych
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej