Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców

Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców
Kontakt
Adres rejestrowy
Ulica
Pańska 75
Kod pocztowy
00-834
Miejscowość
Warszawa-Wola
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Wola
Dane rejestrowe
Forma prawna
Federacja, związek stowarzyszeń
KRS
0000352570
REGON
14244089000000
NIP
527-26-33-489
Rok powstania
2010
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Celem OZSK jest: 1. Prowadzenie działalności w zakresie upowszechniania i zachęcania do kibicowania na obiektach sportowych ("na żywo") oraz promocji kultury fizycznej i sportu. 2. Podnoszenie poziomu kultury życia kibicowskiego na obiektach sportowych. 3. Propagowanie bezpiecznego uczestnictwa w życiu kibicowskim wśród młodzieży. 4. Reprezentowanie interesów swoich członków przed wszelkimi władzami, w tym zwłaszcza przed władzami administracji państwowej i samorządowej, organizacjami społecznymi oraz innymi podmiotami prawa, ze szczególnym uwzględnieniem krajowych i okręgowych związków sportowych, organizatorów rozgrywek ligowych, klubów sportowych oraz ministerstwa sportu Rzeczpospolitej Polskiej. 5. Reprezentowanie i pomoc swoim członkom oraz kibicom indywidualnym, we wszelkich sprawach związanych z kibicowaniem oraz związanych z kibicowaniem kontaktach ze wszelkimi władzami i podmiotami. 6. Konsultacje i lobbing w zakresie ustalania wszelkich przepisów, zasad i reguł, związanych z uczestnictwem kibiców w imprezach sportowych (w tym także z podróżą na takie imprezy) i mających wpływ na szeroko pojmowany ruch kibicowski. 7. Konsultacje i wsparcie dla działań członków OZSK w zakresie rozwoju i funkcjonowania ich stowarzyszeń oraz szeroko pojmowanego ruchu kibicowskiego.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej