Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Polskie Amazonki Ruch Społeczny
Logo 1%
Tej organizacji możesz przekazać 1% swojego podatku.
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
601 755 301
Adres rejestrowy
Dni i godziny pracy
10.00 - 14.00
Ulica
Roentgena 5
Kod pocztowy
02-781
Miejscowość
Warszawa
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Ursynów
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000346788
REGON
14218970500000
NIP
9512301175
Rok powstania
2010
Organizacja pożytku publicznego
Tak
od roku 2017
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Przekaż nam 1% podatku, nr KRS 0000346788

Wspieramy w chorobie. Razem zrobimy więcej. Każda złotówka ma znaczenie!

W zamierzeniu Ruch ma stanowić szeroką platformę dialogu społecznego i współpracy międzyludzkiej. Każdy, komu przyszło mierzyć się z tą chorobą, może służyć swoją wiedzą i doświadczeniem. Wszyscy razem, niezależnie od miejsca zamieszkania, możemy mieć wpływ na korzystne zmiany w polskiej onkologii.

Chcemy, aby Polskie Amazonki Ruch Społeczny stał się silnym, poważnym i reprezentatywnym partnerem w rozmowach z przedstawicielami administracji państwowej na różnych szczeblach oraz innych instytucji działających w systemie opieki zdrowotnej, by proponował rozwiązania systemowe, informował o potrzebach chorych na nowotwory i należnych im standardach leczenia, by pobudzał do aktywności obywatelskiej w sferze polityki zdrowotnej. Nie jest to zadanie łatwe, ale przecież zwycięstwo kocha trud. Wspólnie możemy jemu podołać.

About

Our mission is to become a wide co-operation platform that gathers people one way or another impacted by cancer illness. The platform, where each and everyone could speak out loud about their experience, because your experience matters to us, because it is unique. We would like to create such opportunity so that people could share their stories and knowledge, because we strongly believe that no matter, where we are from, we can impact our society, our communities, our environments for the improvement of polish oncology. We are and would like to be a voice of patients and their relatives in representing them before the Governement and health institutions.

Together we can do more!

Reklama

Treści związane z organizacją na ngo.pl

Publicystyka
06.02.2015
Z okazji Międzynarodowego Dnia Walki z Rakiem warszawiacy wzięli udział w roztańczonym happeningu na Pasażu Wiecha i skorzystali z bezpłatnych badań profilaktycznych. Wszystko w ramach kampanii „Apetyt na życie”, która przypomina jak ważny jest aktywny styl życia oraz regularna kontrola stanu zdrowia.
Publicystyka
25.05.2015
Dziś - 25 maja 2015 r. - na całym świecie obchodzony jest Dzień Tarczycy. W Europie tego samego dnia rozpoczyna się Tydzień Walki z Rakiem. Z tej okazji stowarzyszenie Polskie Amazonki Ruch Społeczny w ramach kampanii „Motyle pod ochroną” zaprasza do poznania 6 faktów na temat raka tarczycy.

Działalność gospodarcza i odpłatna

Organizacja nie prowadzi działalności gospodarczej.

Organizacja nie prowadzi działalności odpłatnej.

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
rehabilitacja, terapia
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele pożytku publicznego
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej