Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Stowarzyszenie Rozwój Poprzez Innowacje w likwidacji

Stowarzyszenie Rozwój Poprzez Innowacje w likwidacji
W likwidacji
Kontakt
Adres rejestrowy
Ulica
Złota Karczma 17b lok. 9
Kod pocztowy
80-180
Miejscowość
Gdańsk
Województwo
pomorskie
Powiat
Gdańsk
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000343867
REGON
22092198800000
NIP
957-10-30-803
Rok powstania
2009
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Stowarzyszenie powołane zostało w celu prowadzenia działalności wspomagającej rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości, nauki, aspektów zrównoważonego rozwoju, wykorzystywania technologii przez społeczeństwo, a w szczególności do:

  1. Animowania i promowania działań na rzecz szerokiego upowszechniania i wykorzystywania nowych technologii i innowacji oraz wzrostu społecznej akceptacji dla działań innowacyjnych w tym rozwoju energetyki jądrowej w Polsce;
  2. Inicjowania i wspierania działalności technicznej, inwestycyjnej, naukowej i badawczej zmierzającej do rozwoju gospodarczego realizowanego z poszanowaniem zasad zrównoważonego rozwoju i racjonalnego użytkowania energii;
  3. Podnoszenia kwalifikacji członków stowarzyszenia;
  4. Integrowania środowisk mających na celu poprawę poziomu innowacyjności społeczeństwa oraz wykorzystywania osiągnięć nauki i techniki w celu podnoszenia poziomu i jakości życia oraz bezpieczeństwa obywateli Rzeczypospolitej Polskiej.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
wspomaganie rozwoju techniki, wynalazczości, innowacyjności
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej