Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Instrukcja, terminy – wszystkie niezbędne informacje do złożenia sprawozdania Poradnik o sprawozdaniu finansowym za rok 2022. Sprawdź

Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół Rolniczych w Zarzeczu

Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół Rolniczych w Zarzeczu
Logo 1,5%
Tej organizacji możesz przekazać 1,5% swojego podatku.
Kontakt
E-mail
Pokaż
Adres rejestrowy
Ulica
Zarzecze 1
Kod pocztowy
37-205
Miejscowość
Zarzecze
Województwo
podkarpackie
Powiat
przeworski
Gmina
Zarzecze
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000343050
REGON
18050475500000
NIP
7941793261
Rok powstania
2009
Organizacja pożytku publicznego
Tak
od roku 2015
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Cele działań: 1. Działalność charytatywna na rzecz uczniów zespołu szkół rolniczych im. Wincentego Witosa w Zarzeczu, będących w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywanie szans edukacyjnych tych dzieci z uwzględnieniem uczniów niepełnosprawnych. 2. Wspomaganie działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej zespołu szkół rolniczych im. Wincentego Witosa w Zarzeczu. 3. Zmniejszanie obszarów wykluczenia społecznego poprzez oddziaływanie na wszystkich uczniów defaworyzowanych oraz ich rodzin. 4. Wspomaganie zespołu szkół rolniczych im. Wincentego Witosa w Zarzeczu w poprawianiu warunków lokalowych, w pozyskiwaniu sprzętu i pomocy dydaktycznych. 5. Organizacja i wspomaganie wypoczynku dzieci i młodzieży. 6. Działania na rzecz integracji europejskiej oraz rozwijania kontaktów i współpracy między społeczeństwami. 7. Ochrona i promocja zdrowia. 8. Upowszechnianie kultury, sztuki i ochrony dóbr kultury i tradycji. 9. Upowszechnienie ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego. 10. Promocja szkoły.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
edukacja dzieci i młodzieży
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej