Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Podgrodzkiej

Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Podgrodzkiej
Kontakt
Adres rejestrowy
Ulica
Podgrodzie 96b
Kod pocztowy
39-200
Miejscowość
Podgrodzie
Województwo
podkarpackie
Powiat
dębicki
Gmina
Dębica
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000341137
REGON
18050685000000
NIP
872-23-62-372
Rok powstania
2009
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

A/ Rozwijanie i pomnażanie dorobku polskiej kultury narodowej, realizowanie, wspieranie i rozbudzanie inicjatyw obywatelskich na rzecz rozwoju społecznego i kulturalnego. B/ Upowszechnianie działań wszechstronnego rozwoju, edukacji, wychowania i promocji oraz zagospodarowania czasu wolnego dzieci, młodzieży i dorosłych. C/ Prowadzenie działalności kulturalnej i oświatowej. D/ Kultywowanie historii, tradycji i kultury ze szczególnym uwzględnieniem folkloru. E/ Promocja walorów regionalnych z wykorzystaniem do rozwoju społeczno- kulturalnego, oświaty regionalnej i turystyki. F/ Współudział w patriotycznym wychowaniu swych członków i mieszkańców środowiska. G/ Integrowanie środowiska, w tym osób niepełnosprawnych, służące pomocy rodzinie, przeciwdziałaniu i zapobieganiu wszelkim patologiom społecznym. H/ Aktywizowanie i propagowanie w społeczeństwie lokalnym zdrowego stylu życia opartego na uprawianiu sportu i turystyki.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej