Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Stowarzyszenie na rzecz Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnością Intelektualną "Razem z Czwórką" przy SOSW Nr 4 w Krakowie

Stowarzyszenie na rzecz Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnością Intelektualną "Razem z Czwórką" przy SOSW Nr 4 w Krakowie
Logo 1%
Tej organizacji możesz przekazać 1% swojego podatku.
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
12 430 54 00
Adres rejestrowy
Ulica
Hieronima Wietora 7
Kod pocztowy
31-067
Miejscowość
Kraków
Województwo
małopolskie
Powiat
Kraków
Gmina
Kraków
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000339426
REGON
12109020000000
NIP
676-24-12-721
Rok powstania
2009
Organizacja pożytku publicznego
Tak
od roku 2012
Ludzie
Liczba członków
28
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Prowadzimy działalność edukacyjną, opiekuńczą, wychowawczą, rewalidacyjną i profilaktyczną oraz podnosimy jakość i poziom kształcenia osób z niepełnosprawnością intelektualną. Wspieramy działania statutowe SOSW nr 4 w Krakowie. Umożliwiamy osobom z niepełnosprawnością intelektualną pełne funkcjonowanie we wszystkich sferach życia: kulturalnej, naukowej, sportowej i rekreacyjnej.

Zapewniamy osobom niepełnosprawnym sprzęt rehabilitacyjny niezbędny do samodzielnego funkcjonowania w społeczeństwie. Wspieramy rodziny osób niepełnosprawnych w zakresie pełnienia funkcji opiekuńczo-wychowawczej a także socjalnej.

Udzielamy doraźnej pomocy w sytuacjach kryzysowych dzieciom i młodzieży niepełnosprawnej, a także ich rodzinom. Promujemy i organizujemy wolontariat na rzecz dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną wśród społeczności lokalnej. Upowszechniamy i chronimy prawa osób z niepełnosprawnością intelektualną, działając na rzecz integracji społecznej.

Reklama
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej