Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Czy warto być OPP? Standardy, obowiązki, przywileje Wszystkie informacje w jednym miejscu. Sprawdź >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Fundacja Lokalna Akcja Specjalna
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
508 358 308
Adres rejestrowy
Ulica
Leśne Echa 10
Kod pocztowy
05-807
Miejscowość
Żółwin
Województwo
mazowieckie
Powiat
pruszkowski
Gmina
Brwinów
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000354985
REGON
14235791800000
NIP
5291780872
Rok powstania
2010
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Jesteśmy grupą kulturowych ninja do zadań nietypowych, którzy pojawiają się wszędzie tam, gdzie można pomóc lokalnej społeczności czy regionowi w ciekawych projektach kulturowo-społecznych.

Walczymy o ochronę specyfiki, ciekawostek, kolorytu czy osobliwości terenów wyjątkowych. Promocję miejsc i spraw właściwych danemu miejscu, nieodkrytych (bądź zapomnianych), a wartych upublicznienia. Jesteśmy zawodowcami nowoczesnego lansowania historii, kultury, ludzi a nawet przedmiotów, które wydają się być w dzisiejszym świecie skazane na małomiasteczkowość lub nie mają szans na przebicie i przeżycie. A mogą przecież stać się lokalną atrakcją, którą można się pochwalić, wybić i przy okazji nauczyć parę osób tego czy owego. A także być niezłą frajdą, zarówno dla tubylców jak i turystów. I co też ważne (ale nie najważniejsze) - wykorzystane w taki sposób - przełożą się przecież na realny kapitał.

Lokalna Akcja Specjalna to drużyna wszechstronnych specjalistów o wyjątkowo szerokich zainteresowaniach. Mamy całą bandę etnografów, archeologów, speców od PR, zdobywania funduszy wszelakich, informatyków (niezłych całkiem) oraz gęstą siatkę znajomości oraz doświadczenie w rozmowach z urzędnikami i sponsorami. Rozwiązujemy konflikty pomiędzy społecznościami a samorządami (i na odwrót).

Zajmujemy się wszystkim co lokalne i wyjątkowe. Od białowieskich nalewek na brusznicy i pysznych serów dolnośląskiego pogranicza poczynając, przez dokumentację i upublicznianie dziedzictwa kulturowego regionów, szkolenia i aktywizację ludzi wykluczonych, aż po odbudowę ciekawych zabytków i udostępnianie ich zdumionej gawiedzi z kraju i zagranicy, w ramach specjalistycznej i kwalifikowanej turystyki.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
muzyka
film
sztuki wizualne, wzornictwo
literatura, czasopisma
ochrona zabytków, dziedzictwo, tradycja narodowa
animacja społeczno-kulturalna
edukacja kulturalna
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej