Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Fundacja Watch Health Care
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
504 741 313
Telefon
12 362 45 46
Adres rejestrowy
Ulica
Starowiślna 8 lok. 2
Kod pocztowy
31-032
Miejscowość
Kraków
Województwo
MAŁOPOLSKIE
Powiat
Kraków
Gmina
Kraków
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000353121
REGON
12119033700000
NIP
677-23-41-098
Rok powstania
2010
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Fundacja Watch Health Care (WHC) mapuje ograniczenia dostępu do opieki zdrowotnej, finansowanej ze środków publicznych.

Naszą misją jest dostarczenie możliwie szerokiej, kompletnej i opartej na naukowych podstawach informacji decydentom w ochronie zdrowia (m.in. Ministerstwo Zdrowia, Narodowy Fundusz Zdrowia) o ograniczeniach w dostępie do podstawowych świadczeń zdrowotnych. Misja Fundacji to także dostarczenie rzetelnej informacji chorym: do jakich świadczeń i procedur medycznych mogą spodziewać się ograniczeń w dostępie. Misją Fundacji WHC jest wreszcie wskazanie instytucjom ubezpieczeń dodatkowych świadczeń zdrowotnych i procedur medycznych, które znajdują się poza koszykiem świadczeń gwarantowanych.

Na stronie www.korektorzdrowia.pl znajdą Państwo rzetelne i sprawdzone informacje na temat długości kolejek do świadczeń zdrowotnych, finansowanych ze środków publicznych (takich jak: wizyta u specjalisty, wykonanie badania lub zabiegu).

W ramach projektu "korektor zdrowia" prowadzony jest bezpłatny, multimedialny poradnik dla pacjentów, stanowiący zbiór praktycznych porad, jak poruszać się w systemie ochrony zdrowia oraz informacji na temat chorób o znaczeniu społecznym. Fundacja Watch Health Care organizuje także bezpłatne seminaria edukacyjne na temat innowacji w medycynie, w kontekście oceny ich dostępności dla pacjentów.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
prawa człowieka, swobody obywatelskie, demokracja
równouprawnienie kobiet i mężczyzn
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej