Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jakie są źródła finansowania działań NGO? Dowiedz się 28.02 o 15.00 na #ngoplLIVE. Dołącz >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Fundacja Sedeka
Logo 1,5%
Tej organizacji możesz przekazać 1,5% swojego podatku.
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
22 486 96 42
Adres rejestrowy
Ulica
Grzybowska 4 lok. U6B
Kod pocztowy
00-131
Miejscowość
Warszawa
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Śródmieście
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000338389
REGON
14203109700000
NIP
5272612458
Rok powstania
2009
Organizacja pożytku publicznego
Tak
od roku 2012
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Wesprzyj Fundację Sedeka

przekaż darowiznę na cele statutowe

Fundacja powstała w 2009 roku, posiada status organizacji pożytku publicznego. Misją Fundacji jest pomoc osobom dorosłym w trudnej sytuacji zdrowotnej i życiowej, wsparcie ich opiekunów oraz aktywizacja seniorów.  Fundacja Sedeka angażuje się we współpracę z firmami i organizacjami realizującymi projekty CSR (biznes odpowiedzialny społecznie).

Każdy, kto potrzebuje pomocy lub chce pomagać innym może otworzyć w Fundacji indywidualne subkonto, które funkcjonować będzie pod nazwą “Grupa OPP”. W ramach działalności Grupy OPP możliwa jest realizacja własnych celów pożytku publicznego, prowadzenie działalności charytatywnej, organizowanie zbiórek na leczenie, rehabilitację i sprzęt medyczny, wspieranie przedsiębiorczości, kultury, sztuki, edukacji czy ekologii.

Fundacja, poprzez organizowanie różnorodnych zajęć i warsztatów, aktywnie wspiera proces usamodzielnienia się osób z niepełnosprawnościami. Dba również o aktywność, sprawność i zdrowie seniorów umożliwiając im bezpłatne uczestnictwo w zajęciach grupowych takich jak: zajęcia ruchowe, trening uważności, relaksacja czy nauka języka angielskiego.

Fundacja współpracuje z ośrodkami rehabilitacji, centrami medycznymi i salonami medycznymi. Razem z naszymi partnerami działamy we wspólnym celu: niesienia pomocy naszym podopiecznym.

Z roku na rok Fundacji przybywa podopiecznych. Do utworzenia subkonta zachęcamy osoby potrzebujące pomocy z całej Polski. Zapraszamy na naszą stronę www.sedeka.pl.

Fundacja nie pobiera opłat za zakładanie i prowadzenie subkont ani żadnych prowizji.

Reklama

Treści związane z organizacją na ngo.pl

Publicystyka
21.11.2014
Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora Fundacja Sedeka zorganizowała spotkanie „Bezpieczny Senior”, które odbyło się 20 listopada w Ośrodku Aktywizacji Społecznej SubVita przy ulicy Grzybowskiej w Warszawie. Podczas spotkania przekazane zostały niezwykle ważne porady dotyczące bezpieczeństwa finansowego i majątkowego, a także sposoby codziennych ćwiczeń usprawniających nasz umysł i pamięć.
Publicystyka
21.01.2014
Zakończył się I etap Plebiscytu 40-lecia na 10 Najwybitniejszych Sportowców z Niepełnosprawnością. W drodze głosowania internetowego wyłoniono 40 paraolimpijczyków. Z tego grona w II etapie Plebiscytu Kapituła dokona wyboru 10 najwybitniejszych paraolimpijczyków. Ich nazwiska zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali 4 kwietnia br. w Centrum Olimpijskim PKOL w Warszawie.
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
93249000050000460072871845
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej