Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Zachodniopomorski Sztab Ratownictwa Drogowego

Zachodniopomorski Sztab Ratownictwa Drogowego
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
889 998 997
Adres rejestrowy
Ulica
Goleniowska 14 lok. 2
Kod pocztowy
70-830
Miejscowość
Szczecin
Województwo
zachodniopomorskie
Powiat
Szczecin
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie zwykłe
REGON
32089937500000
NIP
955-22-97-675
Rok powstania
2010
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Ludzie
Liczba członków
10
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

„ZACHODNIOPOMORSKI SZTAB RATOWNICTWA DROGOWEGO” powstał by działać na rzecz ludności, niosąc pomoc w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia ludzkiego spowodowanych klęskami żywiołowymi i wypadkami losowymi takimi jak wypadki drogowe, katastrofy komunikacyjne oraz inne zagrożenia zdrowia lub życia ludzkiego.

Bierzemy udział w zabezpieczeniu imprez masowych, festynów i ratownictwie drogowym jako wsparcie dla służb profesjonalnych (pogotowia, straży pożarnej, policji) poprzez organizowanie punktów pomocy przedmedycznej i niesienie pomocy w wypadkach drogowych.

Ponadto wykonujemy społeczne patrole na drogach dojazdowych do Szczecina, szczególnie na krajowej 3, która jest główna trasą dojazdową do miejscowości nadmorskich, gdzie współpracujemy z policja z Goleniowa i Kamienia Pomorskiego.

Prowadzimy również prelekcje dla dorosłych i młodzieży, których celem jest szerzenie wiedzy i umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

Oferujemy szkolenie osób obsługujących punkty udzielania pierwszej pomocy i apteczek w ramach zakładowego systemu pierwszej pomocy. Szkolenia obejmują udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej w urazach i zachorowaniach w oparciu o wytyczne European Resuscitation Council.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
ratownictwo pożarnicze, górskie, wodne, medyczne
pomoc ofiarom klęsk żywiołowych i wypadków losowych
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej