Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Polskie Centrum Mediacji Oddział "Porozumienie" w Warszawie

Polskie Centrum Mediacji Oddział "Porozumienie" w Warszawie
Kontakt
Telefon
22 498 04 44
Telefon
22 353 84 35
Adres rejestrowy
Ulica
Schroegera 82 lok. 134
Kod pocztowy
01-828
Miejscowość
Warszawa-Bielany
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Bielany
Dane rejestrowe
Forma prawna
Jednostka terenowa stowarzyszenia nie posiadająca osobowości prawnej
REGON
01726076500145
NIP
118-20-22-716
Rok powstania
2010
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

POROZUMIENIE jest organizacją pozarządową, oddziałem Polskiego Centrum Mediacji, stowarzyszenia, które jako pierwsze w Polsce wprowadziło instytucję mediacji.

Głównym obszarem naszej działalności jest rozwijanie i propagowanie idei mediacji w naszym społeczeństwie. Prowadzimy mediacje i konsultacje, organizujemy konferencje, warsztaty i spotkania dotyczące mediacji.
Prowadzimy mediacje z zakresu prawa cywilnego, w tym rodzinnego, gospodarczego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa karnego i nieletnich.

Nasz zespół tworzą mediatorzy z wieloletnim doświadczeniem w przeprowadzaniu postępowań mediacyjnych w Polskim Centrum Mediacji, cały czas dołączają do nas nowi członkowie, mediatorzy zafascynowani ideą mediacji, dbający o doskonalenie swoich umiejętności i podnoszenie swoich kwalifikacji.

Zapraszamy osoby, będące w sytuacji konfliktu, które szukają pomocy w jego zakończeniu, pragną osiągnąć porozumienie i wypracować wspólne, satysfakcjonujące obie strony rozwiązanie.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani mediacją, chcielibyście skorzystać z pomocy mediatora lub macie wątpliwości dotyczące procesu mediacji prosimy o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi na naszej stronie lub kontakt z nami.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Odbiorcy działań
Reklama

Jednostka prowadząca

Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej