Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Zobacz, jak organizacje praktykują fundraising Narzędzia fundraisingu w Polsce. Kup poradnik PDF >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Fundacja Klamra
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
691 314 234
Adres rejestrowy
Ulica
Południowa 4
Kod pocztowy
34-300
Miejscowość
Żywiec
Województwo
śląskie
Powiat
żywiecki
Gmina
Żywiec
Adres kontaktowy
Ulica
skr. pocztowa nr 20
Kod pocztowy
34-300
Miejscowość
Żywiec
Województwo
śląskie
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000356485
REGON
24160599500000
NIP
5532471949
Rok powstania
2010
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Przekaż nam 1% podatku

Wystarczy, że wpiszesz do deklaracji podatkowej numer: KRS 0000356485

Chcemy świata przyjaznego, kolorowego, świata dla wszystkich – to jest główny cel działań Fundacji Klamra. Świata, w którym takie sama prawa mają: dziecko świetnie zarabiających pracowników wielkiej korporacji i romska dziewczyna wychowująca się w biednej rodzinie na osiedlu socjalnym.

Fundacja Klamra powstała po to, by łączyć i inspirować, dlatego angażujemy w różne działania na rzecz lepszego świata nie tylko aktywistki i aktywistów z organizacji pozarządowych, ale też zwykłych ludzi – uczennice i uczniów, studentki i studentów, urzędniczki i urzędników, policjantki i policjantów, pracownice i pracowników czy właścicielki i właścicieli firm. Uważamy, że razem możemy zdziałać znacznie więcej, niż w pojedynkę. Jesteśmy chętni do tego, by dzielić się naszym doświadczeniem i wiedzą.

Staramy się wybierać takie działania, które mogą przynieść jakieś efekty, nawet drobne. Nie interesuje nas działanie dla samego tylko działania. Działania Fundacji Klamra to m.in. społecznie zaangażowane murale, warsztaty street-artowe, antydyskryminacyjne, dziennikarskie czy fotograficzne oraz wydawnictwa poświęcone prawom człowieka i akceptacji różnorodności. Nasze współpracowniczki i nasi współpracownicy to fachowcy z różnych dziedzin.

Reklama

Treści związane z organizacją na ngo.pl

Publicystyka
16.01.2013
Z okazji 70. rocznicy powstania w getcie warszawskim Fundacja Klamra przygotowuje projekt muralu, który powstanie na terenie dawnego getta. Komitet Honorowy zaprasza do współpracy osoby indywidualne, organizacje i instytucje, gotowe dopomóc w uczczeniu w ten sposób tej rocznicy. Inicjatywa jest społeczna, oddolna i otwarta. Pomóc można na wiele sposobów. Organizatorzy czekają na Twoje propozycje.
Publicystyka
18.10.2011
W okolicach Agrykoli pod Trasą Łazienkowską 14 października powstał nietypowy mural. Każdy z uczestników akcji mógł na ścianie "przybić kolorową piątkę” pod hasłem "Polska dla wszystkich”.
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej