Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Fundacja Klamra
Logo 1%
Tej organizacji możesz przekazać 1% swojego podatku.
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
691 314 234
Adres rejestrowy
Ulica
Południowa 4
Kod pocztowy
34-300
Miejscowość
Żywiec
Województwo
śląskie
Powiat
żywiecki
Gmina
Żywiec
Adres kontaktowy
Ulica
skr. pocztowa nr 20
Kod pocztowy
34-300
Miejscowość
Żywiec
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000356485
REGON
24160599500000
NIP
553-24-71-949
Rok powstania
2010
Organizacja pożytku publicznego
Tak
od roku 2015
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Chcemy świata przyjaznego, kolorowego, świata dla wszystkich - to jest główny cel działań Fundacji Klamra. Świata, w którym takie sama prawa mają: dziecko świetnie zarabiających pracowników wielkiej korporacji i romska dziewczyna wychowująca się w biednej rodzinie na osiedlu socjalnym.

Fundacja Klamra powstała po to, by łączyć i inspirować, dlatego angażujemy w różne działania na rzecz lepszego świata nie tylko aktywistki i aktywistów z organizacji pozarządowych, ale też zwykłych ludzi - uczennice i uczniów, studentki i studentów, urzędniczki i urzędników, policjantki i policjantów, pracownice i pracowników czy właścicielki i właścicieli firm. Uważamy, że razem możemy zdziałać znacznie więcej, niż w pojedynkę. Jesteśmy chętni do tego, by dzielić się naszym doświadczeniem i wiedzą.

Staramy się wybierać takie działania, które mogą przynieść jakieś efekty, nawet drobne. Nie interesuje nas działanie dla samego tylko działania. Działania Fundacji Klamra to m.in. społecznie zaangażowane murale, warsztaty street-artowe, antydyskryminacyjne, dziennikarskie czy fotograficzne oraz wydawnictwa poświęcone prawom człowieka i akceptacji różnorodności. Nasze współpracowniczki i nasi współpracownicy to fachowcy z różnych dziedzin.

Reklama

Zarząd

Dariusz Paczkowski, Prezes
Barbara Poniatowska, Prezeska Zarządu
Ewa Furtak, Członek Zarządu
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej