Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL
Fundacja Unum
Logo 1%
Tej organizacji możesz przekazać 1% swojego podatku.
Kontakt
E-mail
Pokaż
Adres rejestrowy
Ulica
Aleja Jana Pawła II 17
Kod pocztowy
00-854
Miejscowość
Warszawa
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Wola
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000335750
REGON
14199150100000
NIP
527-26-10-749
Rok powstania
2009
Organizacja pożytku publicznego
Tak
od roku 2010
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

EDUKACJA

Nasze działania wspierają edukację finansową i naukę przedsiębiorczości wśród dzieci, młodzieży, a także dorosłych dając im nadzieję na lepszą jakość życia i pomoc w trudnych sytuacjach. Chcemy rozbudzać w najmłodszych ciekawość otaczającego świata, chęć odnoszenia sukcesów w życiu, a także promować ich szlachetne postawy.

PROMOCJA ZDROWIA

Zdrowie i życie są dla nas najważniejsze, dlatego nasze działania wspierają różnorodne inicjatywy promujące profilaktykę zdrowotną, a także inne instytucje o podobnych celach tak, by jak najwięcej osób mogło cieszyć się zdrowym życiem i dobrą formą.

WOLONTARIAT

Razem możemy więcej! Corocznie realizujemy Dzień Wolontariusza, w którym wspólnie z naszymi bliskimi, rodzinami i przyjaciółmi angażujemy się w miejscach, gdzie pomoc jest najbardziej potrzebna. Odwiedzamy domy dziecka, świetlice środowiskowe, domy opieki, schroniska dla zwierząt i wiele innych placówek, w których zamieniamy się w ogrodników, malarzy, nianie, złote rączki i niesiemy realną pomoc. W okresie zimowym stajemy się św. Mikołajami i obdarowujemy podopiecznych wybranych placówek opiekuńczych. Ich radość i uśmiech jest dla nas najlepszym potwierdzeniem słuszności działania.

Reklama

Treści związane z organizacją na ngo.pl

Publicystyka
25.04.2017
Pramerica uruchamia właśnie polską edycję międzynarodowego programu Spirit of Community, promującego działalność społeczną wśród uczniów.
Publicystyka
18.10.2017
W naszym otoczeniu jest wiele barier, trudności i wyzwań, na które mamy wpływ, czy to działając indywidualnie, czy w grupie. Trzeba mieć otwarte oczy, wrażliwość społeczną i odwagę do działania. A tego uczymy się od małego. Jeśli chcemy, aby kolejne pokolenia również były otwarte i aktywne społecznie, warto kształtować w dzieciach ducha współpracy i odpowiedzialność społeczną już od małego. Oto 5 kroków, jak to zrobić.
Publicystyka
05.03.2018
Wyjeżdżają na wolontariat misyjny, pomagają chorym i potrzebującym, angażują się w działalność na rzecz ochrony praw człowieka – polscy uczniowie mają w sobie Moc Działania i niezwykłą energię, którą dzielą się z innymi. Nastoletni wolontariusze, których inicjatywy społeczne urzekły kapitułę programu spotkają się na gali finałowej programu Pramerica Moc Działania, która odbędzie się już 22 marca w Warszawie.

Działalność gospodarcza i odpłatna

Organizacja prowadzi działalność gospodarczą / jest wpisana do rejestru przedsiębiorców.

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
edukacja dzieci i młodzieży
edukacja dorosłych, kształcenie ustawiczne
promocja zdrowia, edukacja zdrowotna
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej