Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Środkowoeuropejski Instytut Badań i Analiz Strategicznych

Środkowoeuropejski Instytut Badań i Analiz Strategicznych
Kontakt
E-mail
Pokaż
Adres rejestrowy
Ulica
Akademicka 12
Kod pocztowy
27-400
Miejscowość
Ostrowiec Świętokrzyski
Województwo
świętokrzyskie
Powiat
ostrowiecki
Gmina
Ostrowiec Świętokrzyski
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000330814
REGON
26031361900000
NIP
661-23-39-253
Rok powstania
2009
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Środkowoeuropejski Instytut Badań i Analiz Strategicznych CIRSA (Central European Institute of Research and Strategic Analysis CIRSA) jest niezależnym think tankiem powołanym dla propagowania i wspierania rozwoju badań nad problematyką funkcjonowania państwa oraz stosunków międzynarodowych.

Instytut stawia sobie za szczegółowe cele: wspieranie, prowadzenie oraz propagowanie badań nad funkcjonowaniem współczesnych państw w kontekście politycznym, ekonomicznym, prawnym i społecznym; wspieranie, prowadzenie oraz propagowanie badań nad zagadnieniem geopolityki i rozwoju współczesnych stosunków międzynarodowych; wspieranie, prowadzenie oraz propagowanie badań nad zagadnieniem bezpieczeństwa i obronności we współczesnym świecie; propagowanie wartości demokratycznych, praw człowieka, idei praworządności, etyki i moralności w polityce i działalności publicznej.

Swoje cele Instytut realizuje w szczególności poprzez: organizowanie kongresów, konferencji, sympozjów, seminariów, warsztatów badawczych i paneli dyskusyjnych; wydawanie monografii oraz czasopism; prowadzenie portalu internetowego; publikowanie ekspertyz oraz analiz; prowadzenie działalności informacyjno-promocyjnej i edukacyjno-szkoleniowej; współpracę z władzami samorządowymi, państwowymi i środkami masowego przekazu; współpracę z uczelniami oraz instytucjami o pokrewnym profilu działania z kraju i z zagranicy.

Założyciele oraz władze Instytutu liczą, że stanie się on istotną platformą wymiany myśli, idei i poglądów dla naukowców, ekspertów i analityków z kraju i zagranicy.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
partnerstwa międzynarodowe, wymiana doświadczeń
badania naukowe
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej