Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).
Federacja Gospodarki Nieruchomościami
Zakończyła działalność
Kontakt
Adres rejestrowy
Kod pocztowy
40-014
Miejscowość
Katowice
Województwo
śląskie
Powiat
Katowice
Dane rejestrowe
Forma prawna
Federacja, związek stowarzyszeń
KRS
0000335201
REGON
24128276000000
NIP
634-27-22-975
Rok powstania
2009
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Do celów federacji należy: a. Działanie na rzecz rozwoju zawodów związanych z gospodarowaniem nieruchomościami, b. Wypracowanie zasad współdziałania i form dalszej integracji środowisk osób fizycznych i prawnych związanych z gospodarowaniem nieruchomościami, c. Tworzenie warunków dla powstania samorządów zawodowych związanych z gospodarowaniem nieruchomościami, d. Ochrona praw zawodowych i podnoszenie rangi zawodów zajmujących się gospodarowaniem nieruchomościami, e. Doskonalenie systemu kształcenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych osób fizycznych związanych z gospodarowaniem nieruchomościami, f. Organizowanie między stowarzyszeniowych działań dot. formułowania i kształtowania zasad etyki zawodowej i standardów zawodowych związanych z gospodarowaniem nieruchomościami, jak i również kontroli ich przestrzegania, g. Reprezentowanie członków wobec organów i instytucji centralnych na forum międzynarodowym, h. Podjęcie działań umożliwiających ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej osób fizycznych związanych z gospodarowaniem nieruchomościami, i. Działanie na rzecz wzmacniania zrzeszonych, w szczególności regionalnych stowarzyszeń, j. Działanie na rzecz standaryzacji usług związanych z gospodarowaniem nieruchomościami, k. Działanie na rzecz rozwoju umiejętności doradczych wśród osób związanych z gospodarowaniem nieruchomościami.

Reklama
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej