Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).
Stowarzyszenie Przyjaciół Fretek
Logo 1%
Tej organizacji możesz przekazać 1% swojego podatku.
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
883 324 684
Adres rejestrowy
Ulica
Mickiewicza 18A lok. 4
Kod pocztowy
01-517
Miejscowość
Warszawa
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Żoliborz
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000332718
REGON
22083040600000
NIP
957-10-23-163
Rok powstania
2009
Organizacja pożytku publicznego
Tak
od roku 2017
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Stowarzyszenie Przyjaciół Fretek jest organizacją pozarządową, która zajmuje się niesieniem pomocy zwierzętom - przede wszystkim fretkom - w potrzebie. Pracujemy pro bono w oparciu o wolontariat członków organizacji. Działamy intensywnie na polu prowadzenia adopcji zwierząt. Pomagamy fretkom, które z różnych powodów straciły dach nad głową, zapewniając im troskliwą opiekę w domach tymczasowych i znajdując nowych opiekunów. Niejednokrotnie trafiają do nas zwierzęta chore, ranne czy wycieńczone, wiele boi się kontaktu z człowiekiem i potrzebuje wiele czasu i cierpliwości, zanim będzie gotowe znów mu zaufać.

Stowarzyszenie włącza się też w walkę z bezdomnością zwierząt, propagując sterylizację. Istotnym aspektem działalności Stowarzyszenia Przyjaciół Fretek jest upowszechnianie wiedzy na temat fretek - uroczych i towarzyskich, ale wymagających zwierząt towarzyszących. Stowarzyszenie prowadzi także działalność interwencyjną w ramach obowiązujących przepisów prawa przez ujawnianie przestępstw i wykroczeń przeciwko zwierzętom (w szczególności fretkom) oraz reprezentowanie wobec wymiaru sprawiedliwości praw zwierzęcia jako pokrzywdzonego.

Reklama

Działalność gospodarcza i odpłatna

Organizacja prowadzi działalność gospodarczą / jest wpisana do rejestru przedsiębiorców.

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
ochrona zwierząt
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej