Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).
Stowarzyszenie Blask w likwidacji
W likwidacji
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
502 739 412
Adres rejestrowy
Ulica
Tomaszowska 31
Kod pocztowy
26-425
Miejscowość
Odrzywół
Województwo
mazowieckie
Powiat
przysuski
Gmina
Odrzywół
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000333655
REGON
14192733100000
NIP
601-00-70-672
Rok powstania
2009
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Cele działań:

1. Promowanie zdrowego trybu życia oraz podejmowanie inicjatyw w zakresie rozwoju kultury fizycznej i sportu poprzez upowszechnianie zajęć sportowych, prowadzenie klubu sportowego, organizacji rozrywek sportowych i wspieranie powstawania obiektów rekreacyjnych i sportowych. 2. Promowanie i pielęgnowanie, kultury narodowej, lokalnych tradycji, historii i atrakcji regionu. 3. Zachęcanie mieszkańców do uczestnictwa w życiu publicznym. 4. Interwencja w przypadku łamania praw obywatelskich. 5. Pomoc członkom stowarzyszenia oraz osobom, które zwrócą się o pomoc w sprawach ich dotyczących wobec organów administracji rządowej i samorządowej na szczeblu, lokalnym, powiatowym, wojewódzkim i krajowym oraz ochrona ich interesów wobec tych organów, łącznie z reprezentowaniem przed tymi organami na podstawie udzielonego pełnomocnictwa. 6. Udzielanie pomocy informacyjnej, organizacyjnej, doradczej i prawnej członkom stowarzyszenia oraz osobom, które po taką pomoc zwrócą się do stowarzyszenia. 7. Wspieranie współpracy społecznej również międzynarodowej w regionie na rzecz wprowadzania i utrwalania przemian demokratycznych, budowy i rozwoju społeczeństwa obywatelskiego oraz upowszechniania nowatorskich rozwiązań problemów społecznych. 8. Wspieranie społecznej i gospodarczej aktywności mieszkańców. 9. Wspierania i prowadzenie inicjatyw na rzecz osób niepełnosprawnych. 10. Inicjowanie aktywności młodych ludzi na rzecz społeczności lokalnej, oraz wspieranie i prowadzenie inicjatyw na rzecz dzieci i młodzieży. 11. Aktywizacja społeczna i zawodowa osób wykluczonych. 12. Podejmowanie działań na rzecz ochrony środowiska naturalnego i ochrony zwierząt. 13. Podejmowanie działań na rzecz ochrony zabytków znajdujących się w regionie. 14. Wspieranie inicjatyw społecznych na rzecz budowy nowych i modernizacji istniejących dróg, ścieżek rowerowych, sieci kanalizacyjnych i wodociągowych, sieci telekomunikacyjnych, placówek edukacyjnych i kulturalnych.

Reklama
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej