Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).
Inicjatywy Społeczne - Mecenat
Zakończyła działalność
Kontakt
Adres rejestrowy
Kod pocztowy
58-260
Miejscowość
Bielawa
Województwo
dolnośląskie
Powiat
dzierżoniowski
Gmina
Bielawa
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000292293
REGON
02064613000000
NIP
882-20-52-145
Rok powstania
2007
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Podmiotem wszelkich działań stowarzyszenia byli małoletni i pełnoletni członkowie rodzin dotkniętych przemocą domową i osoby pokrzywdzone przestępstwem lub znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej, a zakresem działania były czynności ukierunkowane na pomocy ofiarom i sprawcom przemocy w rodzinie, ofiarom przestępstw i osobom w trudnej sytuacji życiowej, a w szczególności na poradnictwie medycznym, psychologicznym, prawnym i adaptacyjno-socjalnym.

Celami Stowarzyszenia były działania ukierunkowane na udzielanie wszechstronnej pomocy ofiarom przestępstw, zwłaszcza ofiarom przestępstw przeciwko rodzinie i opiece jak i ofiarom przestępstw przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji oraz świadczenie pomocy osobom dotkniętym zjawiskiem przemocy w rodzinie i poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych oraz przeciwdziałanie patologiom społecznym.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej