Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Stowarzyszenie na rzecz Wspierania Rozwoju Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną "Drugi Dom"

Stowarzyszenie na rzecz Wspierania Rozwoju Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną "Drugi Dom"
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
504 095 262
Adres rejestrowy
Ulica
Związku Jaszczurczego 17 lok. 37
Kod pocztowy
82-300
Miejscowość
Elbląg
Województwo
warmińsko-mazurskie
Powiat
Elbląg
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000292675
REGON
28025633700000
NIP
578-29-98-586
Rok powstania
2007
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Stowarzyszenie powstało z inicjatywy grupy osób pracujących w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 w Elblągu, jako organizacja zajmująca się działaniami na rzecz naszych wychowanków - uczniów OSW oraz ich rodzin.

Idea powołania stowarzyszenia zrodziła się z przeświadczenia, że "zawsze gdzieś czeka ktoś", kto chce wspierać naszą pracę.

Celem Stowarzyszenia jest działanie na rzecz wyrównywania szans osób z niepełnosprawnością intelektualną, tworzenia jak najkorzystniejszych warunków do pełnego fizycznego i osobowego rozwoju osób z niepełnosprawnością intelektualną, warunków przestrzegania wobec nich praw człowieka, aktywnego uczestnictwa ich w życiu społecznym oraz wspieranie ich rodzin, inicjowanie działań mających na celu wspieranie rozwoju osób z niepełnosprawnością intelektualną, wspomaganie procesu rewalidacji osób z niepełnosprawnością intelektualną, propagowanie w społeczeństwie celów, dążeń i problemów osób z niepełnosprawnością intelektualną, rozpowszechnianie idei równych szans osób z niepełnosprawnością intelektualną w społeczeństwie, pomoc w integracji osób z niepełnosprawnością intelektualną w środowisku i społeczności lokalnej, wspieranie realizacji zadań rewalidacji w SOSW Nr 1 w Elblągu.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
edukacja dzieci i młodzieży
rehabilitacja, terapia
pomoc psychologiczna
usługi opiekuńcze
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej