Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Instrukcja, terminy – wszystkie niezbędne informacje do złożenia sprawozdania Poradnik o sprawozdaniu finansowym za rok 2022. Sprawdź

Fundacja Ormiańska KZKO
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
696 586 108
Telefon
22 822 69 69
Adres rejestrowy
Kod pocztowy
01-716
Miejscowość
Warszawa
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Bielany
Adres kontaktowy
Ulica
Filtrowa 83 lok. 22
Kod pocztowy
02-032
Miejscowość
Warszawa
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000288193
REGON
14115989500000
NIP
1181923570
Rok powstania
2007
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Misja
Działalność w sferze kulturowej - działalność integracyjna na rzecz mniejszości etnicznych w Polsce (wspólne projekty z organizacjami karaimskimi, tatarskimi, żydowskimi, romskimi, ukraińskimi, rosyjskimi; działania na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego, lokalnych wspólnot oraz grup i środowisk marginalizowanych społecznie (spotkania i imprezy - Święcenie wody, Szaszłyk, Bal, Chorutowe warsztaty, kiermasz świąteczny, warsztaty taneczne i muzyczne, Karaimi i Ormianie - turniej kulinarny, współpraca organizacyjna - Koncert muzyki polskich, tworzymy Bibliotekę Ormiańską).

Działalność w sferze społecznej - pomoc prawna, doradztwo zawodowe, opieka zdrowotna i pomoc edukacyjna dla uchodźców i imigrantów z byłych republik radzieckich; popularyzowanie aktywności obywatelskiej działania służące wyrównywaniu szans grup zagrożonych społecznym wykluczeniem i dyskryminowanych (biuro pomocy prawnej i doradztwa zawodowego prowadzone w Warszawie, warsztaty obsługi komputera w trakcie realizacji, lektorat języka polskiego - w przygotowaniu, pomoc Szkółce ormiańskiej, tworzymy młodzieżową drużynę piłkarska).

Działalność w sferze organizacyjnej - rozbudowa struktury FO KZKO, budowanie niezależnej, obywatelskiej i stabilnej organizacji pozarządowej (wyposażamy biuro fundacji, powstaje portal ormiański i strona internetowa FO KZKO, nawiązaliśmy współpracę z kilkunastoma specjalistami z obszarów ekonomii i zarządzania, prawa administracyjnego i karnego, działalności pozarządowej oraz naukowcami reprezentującymi nauki humanistyczne i ekonomiczne).

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
działalność na rzecz mniejszości narodowych i etnicznych
doradztwo zawodowe
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej