Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Polska Grupa Użytkowników Technologii Lonworks - "Plug"

Polska Grupa Użytkowników Technologii Lonworks - "Plug"
Zakończyła działalność
Kontakt
Adres rejestrowy
Ulica
Królowej Jadwigi 268
Kod pocztowy
30-218
Miejscowość
Kraków
Województwo
małopolskie
Powiat
Kraków
Gmina
Kraków
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000223316
REGON
12015797000000
NIP
677-22-64-765
Rok powstania
2004
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

  1. Promocja i wspieranie zastosowań technologii lonworks w takich dziedzinach jak: - automatyka i systemy bezpieczeństwa budynków, - automatyka przemysłowa, - monitoring mediów energetycznych we wszystkich specjalnościach produkcji, przesyłu, dystrybucji, obrotu i użytkowania energii i paliw oraz w dziedzinach pokrewnych, - systemy służące ochronie środowiska; 2. Promocja idei otwartych systemów automatyki wśród odbiorców i użytkowników końcowych; 3. Rozpowszechnianie i wymiana informacji o produktach, usługach i pracach rozwojowych; 4. Wspólne akcje marketingowe i szkoleniowe - reprezentacja interesów użytkowników na forum władz lokalnych i państwowych; 6. Krajowa certyfikacja produktów i usług związanych z technologią lonworks; 7. Współpraca z innymi organizacjami o podobnym charakterze w kraju i za granicą.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej