Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Instrukcja, terminy – wszystkie niezbędne informacje do złożenia sprawozdania Poradnik o sprawozdaniu finansowym za rok 2022. Sprawdź

Fundacja "Eudajmonia"
Logo 1,5%
Tej organizacji możesz przekazać 1,5% swojego podatku.
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
76 753 91 39
Telefon
881 476 976
Adres rejestrowy
Możliwość wizyt osobistych
Tak
Dni i godziny pracy
Godziny otwarcia biura: 9:00 - 15:00, kontakt mailowy, telefoniczny.
Ulica
Borówkowa 5A
Kod pocztowy
59-100
Miejscowość
Polkowice
Województwo
dolnośląskie
Powiat
polkowicki
Gmina
Polkowice
Dostępność dla osób z niepełnosprawnościami
Tak
Utrudnienia dla osób z niepełnosprawnościami
Biuro znajduje się w budynku parterowym. Wejście do biura jest dostosowane dla osób poruszających się na wózkach, również elektrycznych.
Adres biura
Możliwość wizyt osobistych
Tak
Dni i godziny pracy
Godziny otwarcia biura: 10:00 - 14:00, kontakt mailowy, telefoniczny.
Ulica
Kościuszki 80A
Kod pocztowy
50-441
Miejscowość
Wrocław
Województwo
dolnośląskie
Powiat
Wrocław
Gmina
Wrocław
Dostępność dla osób z niepełnosprawnościami
Tak
Utrudnienia dla osób z niepełnosprawnościami
Biuro znajduje się w budynku parterowym. Wejście do biura oraz toaleta są dostosowane dla osób poruszających się na wózkach, również elektrycznych.
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000281074
REGON
02054217400000
NIP
8982116523
Rok powstania
2007
Organizacja pożytku publicznego
Tak
od roku 2014
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Wesprzyj działania Fundacji "Eudajmonia"

przekaż darowiznę

Fundacja Eudajmonia powstała w 2007 roku z inicjatywy młodych społeczników i animatorów, przekonanych, że osobisty rozwój prowadzi do szczęścia (z gr.εὐδαίμων eudaimon - szczęśliwy, dosł. mający dobrego ducha) .

Misją Fundacji jest kreowanie warunków do zmian oraz wzmacnianie potencjału osób chcących podnieść jakość swojego życia, pragnących się rozwijać, tworzyć i działać, aby osiągnąć sukces. Nasze projekty i akcje adresujemy do wszystkich, bez względu na płeć, wiek, pochodzenie, status społeczny czy stan zdrowia.

W swoich działaniach stawiamy na profesjonalizm, kompleksowość oraz innowacyjność. Trzon zespołu tworzą osoby z doświadczeniem w konstruowaniu, wdrażaniu i realizacji projektów społecznych. Grono stałych współpracowników stanowią psycholodzy, doradcy zawodowi, trenerzy aktywności, trenerzy pracy oraz asystenci funkcjonalni dla osób z niepełnosprawnościami. Włączamy się w działania lobbingowe i rzecznicze. Jesteśmy członkami Polskiej Unii Zatrudnienia Wspomaganego, Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych oraz zespołu ds. aktywizacji społecznej i zawodowej osób z niepełnosprawnościami przy MPiPS. Kreujemy i aktywnie uczestniczymy w działaniach lokalnych.

Główne biuro i siedziba Fundacji Eudajmonia znajduje się w Polkowicach. Znaczna część działań realizowana jest również we wrocławskim oddziale Fundacji.
Włączamy się w działania lobbingowe i rzecznicze. Jesteśmy członkami Polskiej Unii Zatrudnienia Wspomaganego, Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych, Koalicji na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością oraz sieci Pozarządowych Instytucji Rynku Pracy.

Masz konto na Facebooku? Publikujemy tam informacje na temat naszych działań. Obserwuj nas.

Reklama

Treści związane z organizacją na ngo.pl

Publicystyka
27.01.2015
Zobacz wideorelację z konferencji, w której zaprezentowano efekty stosowania modeli wsparcia osób z niepełnosprawnością w działaniach aktywizacyjnych – z perspektywy uczestników projektów – w innowacyjnej formie spektaklu w dwóch aktach.
Publicystyka
18.08.2014
Fundacja Eudajmonia z siedzibą w Polkowicach wspólnie z organizacjami pozarządowymi z powiatu polkowickiego, na podstawie art. 41a ust. 1 ustawy z dnia 22 stycznia 2010 r. o zmianie ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, wnioskuje o powołanie Rady Działalności Pożytku Publicznego Powiatu Polkowickiego. Jeśli chcecie z nami współtworzyć Radę, podpiszcie wniosek!
Publicystyka
25.04.2013
Zatrudnienie wspomagane to specjalistyczny, kompleksowy instrument wspierania aktywności osób niepełnosprawnych na rynku pracy, to instrument pozwalający im na podjęcie pracy i utrzymanie jej. Na terenie Dzierżoniowa w ramach projektu "Zatrudnienie Wspomagane" pracuje z rekrutowanymi do projektu uczestnikami z Warsztatów Terapii Zajęciowej trenerka pracy Ewa Dziwosz. Projekt realizowany jest przez Fundację Eudajmonia.

Działalność gospodarcza i odpłatna

Organizacja prowadzi działalność gospodarczą / jest wpisana do rejestru przedsiębiorców.

Organizacja prowadzi działalność odpłatną.

Zarząd

Anna Puławska-Rodzik, prezes zarządu
Renata Rogowska, wiceprezes zarządu
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
61150015041215000517220000
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej