Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Fundacja Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 2 przy ul. Przybyszewskiego w Poznaniu - 100 Lat w Służbie Wielkopolan

Fundacja Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 2 przy ul. Przybyszewskiego w Poznaniu - 100 Lat w Służbie Wielkopolan
Kontakt
Adres rejestrowy
Ulica
Przybyszewskiego 49
Kod pocztowy
60-355
Miejscowość
Poznań
Województwo
wielkopolskie
Powiat
Poznań
Gmina
Poznań
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000280922
REGON
30060803400000
Rok powstania
2007
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Fundacja została powołana w celach: 1) wszechstronnego wspierania rozwoju możliwości świadczenia na rzecz ogółu społeczeństwa usług wysokospecjalistycznych przez oddziały kliniczne szpitala w dziedzinach medycyny: anestezjologii, chirurgii ogólnej, chirurgii gastroenterologicznej, chirurgii szczękowo-twarzowej, chorób pasożytniczych i tropikalnych, dermatologii, endokrynologii, gastroenterologii, kardiologii, kardiologii interwencyjnej, foniatrii i audiologii, intensywnej terapii, nefrologii, neurologii wieku rozwojowego, neurochirurgii, neurologii, intensywnej terapii neurologicznej, otolaryngologii w celu utrzymania kluczowej roli jednostki w systemie zabezpieczenia zdrowotnego w regionie i w całym kraju; 2) pomocy osobom w ciężkich stanach chorobowych, przy skomplikowanym przebiegu procesu chorobowego, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej; 3) pomocy małoletnim pacjentom i ich opiekunom prawnym i faktycznym w stanach zagrożenia zdrowia i życia; 4) wspomagania szpitala w realizowaniu zadań publicznych z zakresu ochrony i promocji zdrowia w celu osiągnięcia przez szpital statusu najlepszej jednostki wysokospecjalistycznej w kraju w 100-letnią rocznicę jego istnienia; 5) pomocy w podniesieniu jakości życia pacjentów szpitala po ciężkich zabiegach operacyjnych poprzez rehabilitację znajdujących się w szczególnie trudnej sytuacji życiowej lub materialnej.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej